Військова служба за контрактом – це не лише захист територіальної цілісності держави, а й рідного дому та сім’ї від ворога, що напряму залежить від кожного з нас.

Військова служба за контрактом пропонує здобути спеціальність захисника держави, гідну заробітну плату і стабільне майбутнє. У лавах Збройних Сил України несуть службу не лише кращі військовослужбовці-професіонали, які вже мають певний досвід у цій сфері. Лави ЗСУ регулярно поповнюють випускники вузів, профтехучилищ і просто молоді люди, які шукають своє призначення у житті. Адже військова служба за контрактом в ЗСУ це не тільки почесна й відповідальна місія, за виконання якої беруться справжні патріоти України, вона має свої переваги та перспективи, а саме:

  1. Збереження місця роботи.

За працівниками зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності» (ст. 119 «Кодексу законів про працю України»).

  1. Має стабільне грошове забезпечення яке становить від 28 500 грн та більше, а саме це:

- щомісячне грошове забезпечення: для рядового сержантського складу від 11 500 грн та більше (залежить від військового звання, посади, вислуги років);

- із 1 січня 2021-го року одноразову грошову допомогу військовослужбовцям після укладення ними першого контракту зі ЗСУ виплачуватимуть у таких розмірах: особам рядового складу – 18 160 грн; особам сержантського і старшинського складу – 20 430 грн;

- додаткове преміювання для військовослужбовців які виконують завдання в зоні ООС: на першій лінії – 17 тисяч гривень в місяць, а в інших місцях дислокації в межах визначеного району воєнного конфлікту, заходів ЗНБО чи АТО – 6 500 гривень.

- нову додаткову винагороду виплату від 5 до 18 тисяч гривень (залежно від посади) запроваджено в 2021 році вперше за час особливого періоду для військовослужбовців, які стримують збройну агресію Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

- виплати щороку грошової допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань (в розмірі місячного грошового забезпечення).

  1. Військові частини забезпечують військовослужбовців житлом, які можуть розміщуватися в спеціально пристосованих казармах, а сімейні – у сімейних гуртожитках. Якщо військовослужбовець орендує житло, то він отримує грошову допомогу на компенсацію за витрачені кошти за піднайом житла. Також кожен військовослужбовець має право на постановку на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла.
  2. Безкоштовна освіта.

Після продовження першого контракту – право отримати вищу освіту заочно (без відриву від служби) за рахунок держави.

  1. Безкоштовне медичне забезпечення, пільгове санаторно-курортне забезпечення.
  2. Пенсійне забезпечення.

Значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).

  1. У разі участі в бойових діях, ви отримуєте статус «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

Саме ви можете стати членом численного колективу Збройних Сил України, служити в якому є честю, знайдете тут і вчителів, і справжніх бойових друзів, разом з якими захищатимете від злочинних посягань Українську державу та український народ, адже захист Батьківщини сьогодні – це справа честі кожного.

За детальною інформацією звертатися до відділення рекрутингу та комплектування 3 відділу Кременчуцького РТЦК та СП за адресою: с-ще Семенівка, вул. Шевченка, 78а, або за телефоном: (05341) 91-4-70.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка