b_385_225_16777215_00_images_news_2018_fizruk.jpg

Сьогодні кросівки виступають одним з найголовніших атрибутів сучасного стильного гардероба. Як ми знаємо, снікери відрізняються не тільки загальним силуетом та кольорами, а й матеріалами. Саме про це ми поговоримо, разом з експертами HypeSneakerShop. Основними матеріалами для виготовлення кросівок виступають: натуральна шкіра, синтетична шкіра та синтетика.

Вважається, що найкращим матеріалом для кросівок виступає натуральна шкіра. Таке взуття практичне, має фірмовий вигляд й не потребує спеціального догляду. Основними перевагами такого матеріалу можна назвати: міцність, надійність, комфорт хороший теплообмін та загальний зовнішній вигляд. Але не обійтись без характерних недоліків просто неможливо. Головним з них виступає висока ціна, велика кількість підробок, необхідність придбання спеціальних засобів для догляду, деформація та втрата форми від надмірної вологості та втрата еластичності й блиску під впливом прямих сонячних променів.

Як окремий підвид шкіри треба згадати про замшу. Такі вироби виглядають стильно та вишукано. Але суттєвий мінус такого взуття – потреба в регулярному догляді. Волога, бруд та пил негативно впливають на матеріал, а сам виріб, тобто кросівки можуть швидко стати непридатними до використання. Основними перевагами такого матеріалу виступають: м’якість та легкість та хороша повітропроникність. Але не дивлячись на це снікери мають й свої мінуси. Одним з них виступає висока ціна, іноді навіть дорожче за натуральну шкіру. Також кросівки із замші не варто носити у дощову погоду та сльоту.

Кросівки зі штучної шкіри виступають оптимальним варіантом при обмеженому бюджеті. Світові виробники спортивного знаряддя працюють над новими технологіями та вдосконалюють синтетичні матеріали. Штучна шкіра – це популярний матеріал. Якісна синтетика добре пропускає повітря, міцна, не втрачає форму, на відміну від натуральної шкіри, має еластичну структуру. Основні недоліки синтетичної шкіри можна виділити наступні: потреба у регулярному догляді; шкіра псується та деформується в залежності від вологи та високих температур; замінник шкіри не витримує морозів; легка займистість.

Залишилось згадати про текстильні вироби. Вони виготовляються із якісних натуральних волокон. Снікери чудово утримують тепло, підтримують оптимальний повітрообмін, відповідають необхідним гігієнічним нормам. Текстиль хорошої якості не потребує складного догляду. Їх навіть можна прати в машинці. З головних плюсів варто виділити легкість, гіпоалергенність, зручність, актуальність у будь-якому сезоні. Ще одна велика перевага – ціна. Подібні моделі коштують недорого, тож стануть оптимальним варіантом для тих, хто обмежений у бюджеті. Але слід пам’ятати про те, що такого роду матеріал не підходить для зими, або прохолодної осені. Отож, кожен з цих матеріалів особливий по своєму. Має свої властивості та характеристики. Вам залишається обрати для себе крутий варіант для повсякденного життя.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка