Реєстрація ТОВ – це досить важливий момент і одночасно складна процедура, до якої необхідно підійти з усією відповідальністю та професіоналізмом.

В Україні щороку все більше удосконалюється та спрощується бюрократія у питаннях спілкування з державними органами. Але все одно є багато важливих моментів, які не можна пропускати та упускати.

Однією з найпоширеніших видів організаційно-правової форми є саме ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Ця процедура платна та основними є саме нотаріальні витрати. Можна вдатися до Модельного статуту та отримати послуги безкоштовно – це статут, затверджений Кабінетом Міністрів України. Але при цьому він має ряд недоліків, а тому вам все ж таки доведеться оплачувати деякі послуги, і через можливі неточності в майбутньому можна зіткнутися з низкою проблем з банком або контрагентами.

b_385_225_16777215_00_images_news_2022_image1.jpg

Що потрібне для того, щоб оформити ТОВ?

Для початку потрібно зібрати все необхідне, а саме перелік документів для реєстрації ТОВ:

  • насамперед потрібно придумати назву вашої компанії. Вона складатиметься з двох частин: приставки ТОВ та безпосередньої назви. Важливо, щоб вона була унікальною – це можна перевірити на сайті Мін'юсту. Назва також має бути українською;

  • КВЕД. До цього питання потрібно підходити максимально відповідально, тому що якщо КВЕД буде обрано неправильно, у вас можуть бути проблеми з контролюючими органами. Можна одразу додати додаткові КВЕДи, якщо у майбутньому плануєте розширювати свою сферу діяльності;

  • юридична адреса. У вашій компанії обов'язково має бути юридична адреса – це місце ведення діяльності або знаходження офісу, з якого щодня здійснюється управління компанією юридичною особою;

  • інформація про засновників та директора. Це інформація про документи, та інші важливі моменти;

  • розмір статутного капіталу. У нашій країні законом розмір не обмежений.

Подання документів до відповідних органів може здійснювати як сам власник компанії, так і довірена особа. Причому вся процедура триватиме недовго – протягом 24 годин вам можуть затвердити реєстрацію ТОВ.

За замовчуванням ТОВ реєструють на Загальній системі оподаткування. А тому якщо ви хочете, щоб була Спрощена система, це потрібно вказувати додатково у поданих документах. Докладніше про процедуру та документи для реєстрації ТОВ ви зможете дізнатися на сайті з питань інформаційного забезпечення громадян – «Гід з державних послуг».

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка