b_385_225_16777215_00_images_news_2018_01_pravo.jpg

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує  знайомити читачів про найцікавіші правові ініціативи, новели чинного законодавства та юридичні консультації на шпальтах щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

Попри те, що воєнний стан у нашій державі триває, але ми поступово намагаємося повертатися до звичного ритму життя і травневий випуск видання містить у собі постійні тематичні рубрики видання і розповідає  про особливості роботи як системи БПД, так і наших партнерів у режимі воєнного стану.

Серед актуальних тем сьогодення у черговому випуску читачі дізнаються про особливості роботи системи БПД в Україні щодо захисту прав дітей в умовах воєнного стану.

У травневій  електронній версії газети читайте про те, що коло осіб, які отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу розширено і наразі такою допомогою можуть скористатися ще й потерпілі від сексуального насильства та катувань, а також люди, які втратили документи.

Також  з набуттям чинності законодавчих змін, вже у листопаді, такою допомогою можуть скористатися й люди, які зазнали позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії.

У черговому випуску видання читачі також дізнаються, які новели чинного законодавства у галузі земельних правовідносин в умовах воєнного стану.  Про це у своїй публікації розповідає кандидат наук з державного управління, експерт з земельних питань, співзасновник Громадського об’єднання «Земельний фонд України» Вадим Чувпило.

Як працюють органи місцевого самоврядування можна дізнатися із статті першого заступника голови Полтавської обласної ради, кандидата юридичних наук, Олександра Лемешка.

Із початком війни в Україні значно збільшилася кількість внутрішньопереміщених осіб, які були вимушені покинули власні домівки та шукати прихистку в інших. більш безпечних регіонах. І наразі вони потребують не лише підтримки з боку співвітчизників, але й належного правового захисту. Про порядок виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам з травня 2022 року інформує очільниця Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації Людмила Корнієнко.

У черговому випуску видання читачі також мають змогу ознайомитися з формами правопросвітницької роботи системи БПД в умовах воєнного стану, дізнатися як реалізується в області правопросвітницький проєкт «Право знати» та роботу тренінгового центру «PRO качай СЕБЕ» у м. Кременчуці.

Продовжуємо висвітлювати успішні історії розвитку територіальних громад Полтавщини у рубриці «Життя ОТГ». Як Новосанжарська ТГ допомагає переселенцям читайте у черговому випуску видання.

У рубриці «Людина права» можна ознайомитися із життєвим шляхом та професійним досвідом Катерина Фіалкіної, заступниці начальника відділу безоплатної правової допомоги Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів  та адвокатів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Найцікавіші консультацій та напрацювання  дізнавайтеся з постійних рубрик видання: сторінка адвокат консультує, сторінка Регіонального представництва Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID». Також можна ознайомитися із зразками документів.

Із випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

«Правовий вісник» | травень 2022 року

Приємного читання!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка