Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'http://news.trk.net.ua/images/stories/news/2012/06/22.jpg'
There was a problem loading image 'http://news.trk.net.ua/images/stories/news/2012/06/22.jpg'

22.jpgПолтаварибоохорона черговий раз бажає нагадати рибалкам про необхідність дотримання правил рибалки та невідворотності настання покарання за вчинення правопорушення. Ч.1 ст. 249 КК України передбачає відповідальність за незаконне заняття рибним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло значну шкоду – карається штрафом від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходу громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів помислу та всього добутого.

Та відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 року №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів біоресурсів» встановлена оцінки заподіяних збитків у розрахунку на штуки, незалежно від розміру риби, що була незаконно добута. Наприклад, за одну штуку незаконно пійманого товстолоба необхідно буде відшкодувати 255 грн., за сома – 425 грн., ляща – 170 грн., карася – 17 грн., щуку – 340 грн., судак – 510 грн.

Тому просимо усіх рибалок, що замислюються над можливим вчиненням незаконної риболовлі, ще раз зважити всі «за» і «проти» такої «рибалки». Окрім шкоди, що буде нанесена водним біоресурсам порушник понесе кримінальну відповідальність та відшкодує усі нанесені збитки. Чи потрібна така риболовля?

Полтаварибоохорона

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка