Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'http://bioresurs.in.ua/images/kontakti/kontakti.jpg'
There was a problem loading image 'http://bioresurs.in.ua/images/kontakti/kontakti.jpg'

kontakti.jpgНайважливішою функцією діяльності Полтаварибоохорони є виявлення і припинення порушення закону у сфері охорони водних біоресурсів. Дані завдання виконують інспектори рибоохорони, які в будь-який час можуть виїхати на підконтрольну їм водну територію для підтримання законності під час ведення риболовлі. Саме патрулювання території інспекторами заставляє рибалок замислюватися про недоцільність незаконної риболовлі, оскільки в будь-який час його можуть помітити.

Доведення принципу «невідворотності покарання» до свідомості людей є головною ціллю діяльності інспекторів. Дана задача досягається шляхом складання адміністративних протоколів на правопорушників та у встановлених випадках, притягнення до кримінальної відповідальності і донесення цієї інформації через ЗМІ до громадськості. Оскільки чим краще проінформоване населення про настання відповідальності за свої незаконні дії, тим більше осіб замислюються про недоцільність порушення закону.

Також важливу роль в роботі рибінспектора відіграють повідомлення небайдужих громадян. Стає дуже приємно, що наше суспільство поступово починає усвідомлювати необхідність охорони водних біоресурсів, оскільки вони не нескінченні та безвідповідальне ставлення до них може призвести до екологічної катастрофи. Співпраця державного органу і суспільства запорука безпечного майбутнього.

Полтаварибоохорона закликає громадськість співпрацювати з інспекторами та допомагати нашій країні рухатися в сторону змін на краще.

Полтаварибоохорона

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка