Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'http://darg.gov.ua/files/3/nerkom14.jpg'
There was a problem loading image 'http://darg.gov.ua/files/3/nerkom14.jpg'

nerkom14.jpgПитання підвищення рибопродуктивності водойм є багатоаспектним, оскільки включає життєдіяльність і флори, і фауни водних об’єктів. Насамперед оцінюється стан водойм, а саме: туди не повинні надходити неочищені стічні води промислових підприємств, тваринницьких ферм і побутові нечистоти. Особливого значення при вирощуванні риби набуває такий показник, як наявність розчиненого у воді кисню, відсутність або значне зменшення якого спричиняє замор і навіть загибель риби.

На підвищення рибопродуктивності також впливає можливі захворювання риб, і тому запроваджують періодичне вапнування, що попереджує інфекційні і паразитарні хвороби риб. Ще одним заходом підвищення рибопродуктивності ставків, поліпшення поживних та харчових якостей риби останніми роками виведено декілька нових типів риб, наприклад нивківський лускатий, люблінський лускатий український короп).

Також важливим фактором підвищення рибопродуктивності є інтенсивність вилову риби. При промисловому вирощуванні риби необхідно враховувати вік риби, оскільки її несвоєчасне виловлювання може призвести до погіршення якості риби чи їх загибелі. Отже, в даному випадку необхідний комплексний підхід до вирішення питання, піднятого у цій статті, оскільки нормальний ріст та розвиток риби залежить від багатьох факторів.

Полтаварибоохорона

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# мішель 09.04.2016, 10:07
В Семенівському ставку скоро ні риби не буде ні жаб...і вода висохне
# Злидня 09.04.2016, 10:10
Цитую мішель:
В Семенівському ставку скоро ні риби не буде ні жаб...і вода висохне
Вода не висохне, там періодично добавляють з домів. Ну така, новітня централізована каналізаційна система, а-ля Семенівка :lol: :lol:

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка