b_385_225_16777215_00_images_news_2017_rybalka_stavki.jpg

Для того,щоб провести будь-яке зариблення необхідно дотримуватися чітких правил, встановлених законодавством. Тому до збагачення рибними запасами водойм треба підійти відповідально.

Науковою установою повинно бути розроблене біологічне обґрунтування щодо доцільності проведення робіт з відтворення водних біоресурсів для кожної окремої водойми.

Проведення робіт із штучного розведення(відтворення), переселення та акліматизації повинні проходити відповідно до Порядку штучного розведення,вирощування водних біоресурсів та їх використання, затвердженого наказом Міністерства агрополітики та продовольства України від 7.07.2012 р. №414.

Згідно з Порядком, виконавці повинні не пізніше ніж за два тижні подати до Полтавського рибоохоронного патруля:

1) заявку на проведення відповідних робіт;

2) біологічне обґрунтування, щодо доцільності проведення робіт з відтворення;

3) ветеринарний документ про відсутність небезпечних захворювань у господарствах, з яких здійснюється перевезення об’єктів відтворення отримується цим господарством;

4) графік робіт із вселення водних біоресурсів.

За самовільне зариблення водойм без погодження передбачена адміністративна відповідальність. У випадку загибелі водних біоресурсів у зв’язку з вселенням без відповідних ветеринарних документів, конкуренції у харчуванні,перенаселення, винні особи відшкодовуватимуть збитки відповідно до затверджених методик.

Ігор ОСТРОУШКО, Олег ЗАПЛАТКІН, Сергій БІЛИЙ,
головні державні інспектори Полтавського рибоохоронного патруля

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка