b_385_225_16777215_00_images_news_2016_sport_hockey_P1280685.jpg

Свіже морозне повітря, неймовірна швидкість, що зачаровує, – це запорука гарного настрою й міцного здоров’я, які дарує гра в хокей. Тим паче, що погода сприяє відірватися від телебачення та Інтернету, взутися у ковзани, взяти в руки ключки та відчути себе справжнім сміливцем, адже як-то кажуть «боягуз не грає в хокей!». Як виявляється, у Семенівці вистачає любителів одного з найрухливіших та найзапекліших видів спорту. Наш співрозмовник – Сергій Киба – активіст хокейного руху Семенівщини.

– Розкажіть, будь-ласка, про розвиток хокею у нашому районі.

– З 2012 року в нашому районі заснований хокейний клуб «Семенівські яструби». Я разом з Віталієм Братчуном та Олександром Романовим були ініціаторами його створення. Цим видом спорту ми займаємося зі шкільних років. Багато хто пам’ятає, як тоді, у 80-х, існував льодовий майданчик у мікрорайоні цукрозаводі. Відтоді семенівський хокей лиш занепадавав. Любителі «гри з шайбою» мали змогу пограти тільки розчищаючи ставки, коли ті замерзали (як це практикували у с. Веселий Поділ). Хокеїсти нашого клубу Роман Стовбир, Сергій Киба, Едуард Первак, В’ячеслав Антонов та воротар Олег Дейнега достойно виступають за ХК «Кременчук-2» у Відкритому чемпіонаті м. Кременчука. До речі, кременчуцький хокей сьогодні на високому рівні. Минулого року ХК «Кременчук» став срібним призером Української хокейної ліги, і в цьогорічному чемпіонаті виступає на рівні зі столичним ХК «Generals» та титулованим ХК «Донбас», а також брав участь у престижному Континентальному кубку.

– Для більшості семенівців такі морози – це привід проводити якомога більше часу вдома, а для вас, як кажуть, настає сезон. Як цими днями проходять ігри ХК «Семенівські яструби»?

– Усі наші хокеїсти – аматори, тобто кожен у своїх турботах, у кожного робота та домашні клопоти. Та щовихідних всі ми збираємося на нашому місці під кодовою назвою «МВС-Арена» (ігри проходять в центрі селища на водоймі поблизу районного відділу поліції), забуваємо про все й повністю віддаємо себе хокею. Майданчик готуємо та розчищаємо власними силами. Екіпірування також кожен купує сам собі. Прикро лиш те, що наш хокей тримається тільки на ветеранах. Наймолодшому хокеїсту «Семенівських яструбів» – 33 (Роман Стовбир), найстаршому – 60 (Василь Липій). Повний склад нашої команди: Олег Дейнега (воротар), Сергій Киба, Віталій Братчун, В’ячеслав Антонов, Едуард Первак, Роман Хоменко, Сергій Головань, Роман Стовбир, Іван Мороз, Олександр Степаненко, Василь Липій, Юрій Пилипенко, Віктор Івлєв, Олександр Романов, Юрій Тхоренко, Олег Гапула. Регулярно проводимо спаринги з нашими хорольськими товаришами із ХК «Хорол». Іще один наш партнер по товариських матчах – ХК «Лубенськими відьми». Маємо в активі й радість перемог, й гіркоту поразок, та ми команда, і будемо далі грати та розвиватися. А з нами й буде розвиватися хокей семенівського ґатунку. Хотілося б, щоб до занять хокеєм підключалася молодь. Незважаючи на те, що для цього потрібні кошти (можливо для когось і немалі), та хокей – захоплююча гра, і вона того варта. Звісно, на вулиці холодно, та ви будете задоволені. Це краще і здоровіше, ніж сидіти цілими днями за комп’ютером. Просто спробуйте самі на льоду взяти в руки ключку, і я впевнений, що ви не залишитеся байдужим від сплеску емоцій. У перспективі плануємо провести перший місцевий турнір. І я з упевненістю можу сказати: хокей у Семенівці є!

– Дякуємо за розмову.

Михайло ПОГРІБНИЙ
Ігор МАНЖОС

 Хокей у Семенівці є!  Хокей у Семенівці є!  Хокей у Семенівці є!
 Хокей у Семенівці є!  Хокей у Семенівці є!  Хокей у Семенівці є!
 Хокей у Семенівці є!   

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # принцеска 26.01.2016, 17:30
Хокеїсти молодці! Успіхів їм у запланованому турнірі!!!
0 # Сергей 26.01.2016, 18:23
Дійсно молодці!!!
0 # Rodgers 27.01.2016, 16:51
Ракета :)
0 # Сергей 27.01.2016, 16:58
Назва для команди повинна бути "Семенівський бурячок" :lol: :lol: :lol:
0 # вічіслав 27.01.2016, 17:05
респект і уважуха! :D

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка