b_385_225_16777215_00_images_news_2016_sport_SAM_3216.jpg

Офіс громадської організації інвалідів розміщується у двох невеличких кімнатах, де завжди людно. Хтось приходить поспілкуватися, хтось – порадитись. Тут же проводить репетиції ансамбль «Надія» та турніри шашково-шаховий клуб. Нещодавно члени організації своїми силами облаштували ще одну кімнату для занять, чому дуже були раді шашкісти, особливо голова районної федерації із шашок В. М. Жолобчук, адже Семенівська РОІ люб'язно надає цю кімнату любителям гри в шахи та шашки.

8 лютого Семенівська районна організація інвалідів провела відкритий зимовий турнір із шашок та нардів. У змаганнях взяло участь 28 учасників не тільки із Семенівського району, а і з Хорольського. Беззмінним і, як завжди, компетентним та коректним головним суддею змагань був Іван Старченко. Змагання проходили в цікавій і напруженій боротьбі майже 4 години. Призові місця зайняли: у змаганнях із нардів I м. – Арутюн Сімонян, II м. – Вадим Перетятько, III м. – Сергій Прокопенко (Хорол). Шашки, чоловіки: І м. – Валентин Дреєв, II м. – Іван Кущенко, III м. – Микола Дреєв, жінки: І м. – Олена Кражан, II м. – Тетяна Петраш (Хорол), III м. - Марія Божко.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями, а всі учасники отримали масу емоцій та задоволення. Приємно відмітити, що Олена Кражан, начальник Семенівського РУЮ, – людина досить зайнята, але є активною учасницею не тільки шашкових турнірів. Вона тісно співпрацює з громадською організацією інвалідів і є співавтором грантового проекту демократичного фонду при посольстві США «Організація надання первинної правової допомоги людям з обмеженими можливостями, похилого віку та учасникам АТО в Семенівському районі». Заступник голови Хорольської організації інвалідів Тетяна Петраш щиро дякувала за можливість брати участь у Семенівці у заходах для інвалідів. До речі, хоча їхня організація менш потужна і не така чисельна, як наша, але їй Хорольська районна рада уже виділила на 2016 рік 50 тисяч гривень для проведення статутної діяльності. Такі ж суми виділили Лубенська та Шишацька райради. Члени Семенівськоі РОІ дуже сподіваються, що депутати районної ради врахують і їхні інтереси при розподілі бюджетних коштів, адже усі ми – члени одного суспільства і однієї громади.

Ольга СУШКО, член Семенівської РОІ,
фото Віктора КОРНІЄНКА

b_385_225_16777215_00_images_news_2016_sport_SAM_3223.jpgb_385_225_16777215_00_images_news_2016_sport_SAM_3226.jpg

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка