Це була його ідея провести турнір із доміно серед людей з обмеженими можливостями та похилого віку. І вже чотири роки поспіль проходить першість району з доміно. Перед початком турніру учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять Яші Хвостенка. У змаганнях взяли участь 15 чоловіків і одна жінка – Марія Божко.

Змагання проходили в цікавій, запеклій боротьбі. Лише один приклад: уже на першому етапі така сильна пара гравців, як Віктор Лавріненко та Валерій Кравець, неодноразові переможці й призери попередніх змагань, змушені були залишити турнір, поступившись Юрію Байбузі та Олександру Гетьману. Але і їм не судилось стати переможцями. У фіналі турніру, як і в минулому році, зустрілися пари – Микола Дреєв, Микола Бабій з Василем Жолобчуком та Віктором Кулішем. Підтвердивши свою стабільність, переможцями турніру знову стали два Миколи.

ІІІ місце дісталося Віталію Обернєву та Олександру Бондарєву. Найцікавішою грою, яка тривала більше 30 хвилин, виявилась 1/4 фіналу між парами М. Бабій, М. Дреєв та В. Артикульний і М. Божко. У турнірі також взяли участь жителі Полтави та Вінниці С. Приходько та О. Бабій, який, до речі, вже не вперше бере участь у змаганнях, плануючи свій приїзд до брата так, щоб взяти участь у турнірі. Переможці та призери були нагороджені медалями і грамотами.

По закінченню змагань членами Семенівської районної організації інвалідів було вручено найстарішому та наймудрішому члену своєї організації, художнику-аматору Василю Артикульному 500 грн. для придбання фарб від Почесного громадянина Семенівщини Олексія Баганця. Від організації В. Артикульний отримав заготовки під полотна для малювання своїх картин (шедеврів).

 Турнір із доміно пам’яті Якова Хвостенка  Турнір із доміно пам’яті Якова Хвостенка  Турнір із доміно пам’яті Якова Хвостенка

Любов ГРЕК
голова Семенівської РОІ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка