b_385_225_16777215_00_images_news_2017_sport_P1380012.jpg

Нещодавно у Полтаві відбувся Чемпіонат області з армреслінгу серед юніорів та дорослих. У змаганнях найкращих результатів досягли рукоборці Кобеляк, Козельщини, Кременчука, спортивних спілок «Полтава-Молодь» і «Полтава-Колос». На почесний п’єдестал піднялися і двоє семенівців.

І місце у категорії 75 кг на ліву руку посів Ігор Виноградов – уже відомий за спортивними здобутками в даному виді спорту, і вперше в призери змагань подібного рівня потрапив Юрій Похилець, посівши ІІІ місце у категорії 80 кг на праву та ліву руку.

Мене зацікавив успіх Юри, тому я зв’язався із ним через соціальні мережі. Як виявилося, у той час, як Ігор Виноградов представляв на турнірі організацію «Полтава-Колос», Юрій Похилець захищав честь Семенівського району у складі аматорської збірної разом із очеретуватцями Віктором Білоуськом і Володимиром Кулішем.

Юрій займається у Семенівській ДЮСШ, а Віктор і Володимир – у спортивному залі, який організований власними силами за сприяння засновника ПСП «Дружба» Сергія Семигреєнка та колишнього Очеретуватського сільського голови Валентини Тороп. Спортзал розташований у підвальному приміщенні адмінбудівлі ПСП «Дружба». Інвентарем хлопців забезпечили виконавчий комітет, депутатський корпус Очеретуватської сільської ради (сільський голова Владислав Тороп та колишній сільський голова Валентина Тороп).

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_sport_P1380015.jpgТож уже близько року атлети тренуються в обладнаному залі, що дало перші результати. Команді Семенівської ДЮСШ допомагає готуватися до змагань Ігор Виноградов, за що вони йому дякують. Також висловлюють щиру вдячність директору Семенівської ДЮСШ О. С. Мазуру, засновнику ПСП «Дружба» С. В. Семигреєнку та Очеретуватському сільському голові В. М. Торопу за підтримку і спонсорську допомогу та сподіваються на подальшу співпрацю.

На фото: збірна Семенівщини з армспорту – Віктор Білоусько, Володимир Куліш та Юрій Похилець.

Михайло ПОГРІБНИЙ
Фото автора

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Robin Hood 27.02.2017, 22:36
Оце сила!!!!Молодці!!!!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка