У суботу, 29 квітня, стартувала перша ліга Чемпіонату Полтавської області з футболу. І тур обласної першості став на всі 100 процентів успішним для команд Семенівщини, які виступають у групі «А». Особливо знаковим він виявився для ФК «Дружба» (Очеретувате).

По-перше, перед дебютною грою змагань гравці отримали комплект новенької форми «Joma» (саме того іспанського виробника спортивного одягу, який «одягає» футбольну збірну України). Та друге, і найголовніше – цього дня святкував весілля захисник команди Віктор Куліш. Тож очеретуватці мали поставити кому у правильному місці: «перемогти, не можна програти!»

Перший тайм на стадіоні Спирткомбінату, що в м. Заводське, був за місцевим «Харчовиком». Численні атаки заводчан мали увінчатися успіхом, коли арбітр матчу назначив 11-метровий у ворота «Дружби». Новоспечений голкіпер Олександр Гринько вийшов переможцем у цій дуелі, відбивши надзвичайно важкий пенальті. «Подвиг» воротаря мотивував польових гравців, і в другому таймі домінували вже очеретуватці. 3:1 – тому форма фартова, та й перемогу цю ФК «Дружба» присвячує Віті Кулішу.

Сімейного благополуччя тобі, Вікторе!

Не схибили цього дня й дублери ФК «Дружба», котрі, програючи по ходу матчу, зробили камбек і вирвали перемогу – 2:1. М’ячі в активі Сергія Черненка та Олександра Костомарова.

10 «Сенча» 1 0 0 1 0-8 -8 0

Футбольний чемпіонат області. І тур Футбольний чемпіонат області. І тур Футбольний чемпіонат області. І тур