b_385_225_16777215_00_images_news_2017_sport_3082017.jpg

У четвер, 3 серпня, відбулося засідання Федерації футболу Семенівського району та контрольно-дисциплінарної комісії під головуванням Олександра Пугачова. Головна тема наради – підбиття підсумків першого кола районної першості. Із десяти команд наразі під питанням участь рокитівської «Зірки» (нагадаємо, що на останній матч із «Оболонь-Іванівка» команда не виїхала; також був інцидент на домашній грі з «Енергією»).

За переконанням Олександра Олександровича, Федерація всіляко сприятиме тому, щоб утримати команду «Зірка». Про дисципліну на матчах розповів головний суддя Сергій Киба, який, зокрема, зазначив, що під час першої половини чемпіонату команди отримали 100 карток. Найкращою командою за «fair play» визнано ФК «Дружба» (5 «гірчичників»), найгіршою – «Магнолію» (23). «Пробіли» суддівства характеризуються виключно через бокових суддів, адже деяким нав’язують цю місію.

Вирішено розпочати друге коло першості із 12 серпня за тим же календарем. До початку чемпіонату області матчі будуть проходити в суботу о 16:00 год., із вересня – по неділях о 14:00 год. Також було переобрано члена КДК: за станом здоров’я замість Павла Бабарики (представника «Магнолії») у комісії відтепер буде Віктор Вовк (представник ФК «Дружба»). Від Федерації, а також редакції, бажаємо Павлу Миколайовичу якнайшвидшого одужання, та «боліти» виключно на футболі і за футбол!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Robin Hood 09.08.2017, 18:44
Ну і де?????Підсумки де????Хоч би турнірку намалювали, та хто скільки голів забив......

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка