«Полтавщина Спорт» опублікувала повний календар матчів Чемпіонату Полтавщини з футболу серед аматорів. До вашої уваги розклад ігор у групі Б.

1 тур

28 квітня (субота)

  • «Колос» (Лазірки) — «Пирятин» (Пирятин): 0:0
  • «Авангард» (Яреськи) — «Семенівка» (Семенівка): 1:2
  • «Олімпія» (Савинці) — «Зоря» (Староаврамівка): 2:0
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Харчовик» (Заводське): 6:0
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Чорнухи» (Чорнухи): 2:0
  • «Лубни» (Лубни) — «Нафтохімік» (Кременчук): 1:1

29 квітня (неділя)

  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Локомотив» (Гребінка): 1:0

2 тур

5 травня (субота)

  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Інваспорт» (Полтава): 0:1
  • «Авангард» (Яреськи) — «Олімпія» (Савинці): 1:7
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Лубни» (Лубни): 2:5
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Лазірки): 0:5
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате): 3:1

6 травня (неділя)

  • «Харчовик» (Заводське) — «Семенівка» (Семенівка): 0:0
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Великі Кринки» (В. Кринки): 3:4

3 тур

12 травня (субота)

  • «Авангард» (Яреськи) — «Інваспорт» (Полтава)
  • «Олімпія» (Савинці) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Лубни» (Лубни) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Колос» (Лазірки) — «Колос» (Великі Сорочинці)

13 травня (неділя)

  • «Семенівка» (Семенівка) — «Нафтохімік» (Кременчук)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — ФК «Дружба» (Очеретувате)

4 тур

19 травня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Лубни» (Лубни)
  • «Колос» (Лазірки) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Авангард» (Яреськи)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Семенівка» (Семенівка)

20 травня (неділя)

  • «Локомотив» (Гребінка) — «Великі Кринки» (В. Кринки)

5 тур

26 травня (субота)

  • «Олімпія» (Савинці) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Лубни» (Лубни) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Авангард» (Яреськи)

27 травня (неділя)

  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Інваспорт» (Полтава)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Колос» (Лазірки)

6 тур

2 червня (субота)

  • «Локомотив» (Гребінка) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Великі Кринки» (В. Кринки)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Лубни» (Лубни)
  • «Колос» (Лазірки) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Авангард» (Яреськи) — ФК «Дружба» (Очеретувате)

3 червня (неділя)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Пирятин» (Пирятин)

7 тур

9 червня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Авангард» (Яреськи)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Колос» (Лазірки)

10 червня (неділя)

  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — ФК «Дружба» (Очеретувате)

8 тур

16 червня (субота)

  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Інваспорт» (Полтава)
  • «Колос» (Лазірки) — «Великі Кринки» (В. Кринки)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Лубни» (Лубни) — «Авангард» (Яреськи)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Нафтохімік» (Кременчук)

17 червня (неділя)

  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Пирятин» (Пирятин)

9 тур

23 червня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Олімпія» (Савинці) — «Колос» (Лазірки)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Лубни» (Лубни) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Авангард» (Яреськи)

24 червня (неділя)

  • «Пирятин» (Пирятин) — «Нафтохімік» (Кременчук)

10 тур

30 червня (субота)

  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Лубни» (Лубни)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Авангард» (Яреськи) — «Колос» (Лазірки)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Чорнухи» (Чорнухи)

1 липня (неділя)

  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Інваспорт» (Полтава)

11 тур

7 липня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Колос» (Лазірки)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік» (Кременчук)
  • «Олімпія» (Савинці) — «Лубни» (Лубни)

8 липня (неділя)

  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Великі Кринки» (В. Кринки)

12 тур

14 липня (субота)

  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Інваспорт» (Полтава)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Авангард» (Яреськи)
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Лубни» (Лубни) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Колос» (Лазірки) — «Семенівка» (Семенівка)

15 липня (неділя)

  • «Харчовик» (Заводське) — «Пирятин» (Пирятин)

13 тур

21 липня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Нафтохімік» (Кременчук)
  • «Олімпія» (Савинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Колос» (Лазірки) — «Лубни» (Лубни)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Авангард» (Яреськи)

14 тур

28 липня (субота)

  • «Олімпія» (Савинці) — «Інваспорт» (Полтава)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Лубни» (Лубни) — «Великі Кринки» (В. Кринки)
  • «Авангард» (Яреськи) — «Харчовик» (Заводське)

29 липня (неділя)

  • «Локомотив» (Гребінка) — «Нафтохімік» (Кременчук)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Семенівка» (Семенівка)

15 тур

4 серпня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Лубни» (Лубни)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Колос» (Лазірки)
  • «Авангард» (Яреськи) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Олімпія» (Савинці)

5 серпня (неділя)

  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Харчовик» (Заводське)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Великі Кринки» (В. Кринки)

У квітні та травні матчі починатимуться о 13:00 год. (юнаки) та о 15:00 год. (основні), у червні та липні — о 15:00 год. та 17:00 год. відповідно.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка