2 та 3 червня відбулися матчі шостого туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Ці вихідні принесли такі результати у групі Б:

  • «Авангард» (Яреськи) – ФК «Дружба» (Очеретувате): 0:1
  • «Семенівка» – «Колос» (Великі Сорочинці): 1:5
  • «Локомотив» (Гребінка) – «Олімпія» (Савинці): 0:7
  • «Зоря» (Староаврамівка) – «Великі Кринки»: 0:2
  • «Чорнухи» – «Лубни»: 1:3
  • «Колос» (Лазірки) – «Харчовик» (Заводське): 6:2
  • «Інваспорт» (Полтава) – «Пирятин»: 1:0
Група Б І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 6 6 0 0 29-3 18
2 «Колос» (Лазірки) 6 5 1 0 21-5 16
3 «Лубни» 6 4 2 0 15-6 14
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 6 4 1 1 15-6 13
5 «Інваспорт» (Полтава) 5 4 1 0 8-2 13
6 «Великі Кринки» 5 4 0 1 13-4 12
7 «Дружба» (Очеретувате) 5 3 0 2 4-5 9
8 «Семенівка» 6 2 1 3 7-9 7
9 «Пирятин» 6 2 1 3 6-12 7
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 5 1 2 2 8-10 5
11 «Харчовик» (Заводське) 6 1 1 4 6-19 4
12 «Зоря» (Староаврамівка) 5 1 0 4 2-8 3
13 «Чорнухи» 5 0 0 5 2-15 0
14 «Авангард» (Яреськи) 6 0 0 6 2-15 0
15 «Локомотив» (Гребінка) 6 0 0 6 1-20 0

Юнаки

  • «Авангард» (Яреськи) – ФК «Дружба» (Очеретувате): 2:3
  • «Семенівка» – «Колос» (Великі Сорочинці): 1:0
  • «Локомотив» (Гребінка) – «Олімпія» (Савинці): 0:4
  • «Зоря» (Староаврамівка) – «Великі Кринки»: 0:0
  • «Чорнухи» – «Лубни»: 2:1
  • «Колос» (Лазірки) – «Харчовик» (Заводське): 3:3
  • «Інваспорт» (Полтава) – «Пирятин»: 0:1
Юніори І В Н П М О
1 «Пирятин» 6 5 1 0 23-4 16
2 «Інваспорт» 5 4 0 1 13-1 12
3 «Чорнухи» 5 4 0 1 14-9 12
4 «Дружба» (Очеретувате) 5 4 0 1 14-9 12
5 «Олімпія» (Савинці) 6 3 2 1 10-3 11
6 «Харчовик» (Заводське) 6 3 1 2 13-7 10
7 «Лубни» 6 3 1 2 11-8 10
8 «Локомотив» (Гребінка) 6 2 2 2 6-8 8
9 «Семенівка» 6 1 3 2 4-16 6
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 5 1 2 2 7-8 5
11 «Колос» (Лазірки) 6 1 2 3 12-17 5
12 «Зоря» (Староаврамівка) 5 1 2 2 2-8 5
13 «Колос» (Великі Сорочинці) 6 1 0 5 4-12 3
14 «Авангард» (Яреськи) 6 0 1 5 4-13 1
15 «Великі Кринки» 5 0 1 4 0-13 1

 


У наступному турі зустрічаються

9 червня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Авангард» (Яреськи)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Колос» (Лазірки)

10 червня (неділя)

  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — ФК «Дружба» (Очеретувате)

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка