9 та 10 червня, відбулися матчі сьомого туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Ці вихідні принесли такі результати у групі Б:

  • «Харчовик» (Заводське) – ФК «Дружба» (Очеретувате): 1:0

  • «Чорнухи» – «Семенівка»: 0:2
  • «Інваспорт» (Полтава) – «Локомотив» (Гребінка): 2:0
  • «Колос» (Великі Сорочинці) – «Олімпія» (Савинці): 1:2
  • «Великі Кринки» – «Авангард» (Яреськи): 5:2
  • «Пирятин» – «Зоря» (Староаврамівка): 4:1
  • «Нафтохімік» (Кременчук) – «Колос» (Лазірки): 0:4
ГРУПА Б І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 7 7 0 0 31-4 21
2 «Колос» (Лазірки) 7 6 1 0 25-5 19
3 «Інваспорт» (Полтава) 6 5 1 0 10-2 16
4 «Великі Кринки» 6 5 0 1 18-6 15
5 «Лубни» 6 4 2 0 15-6 14
6 «Колос» (Великі Сорочинці) 7 4 1 2 16-8 13
7 «Семенівка» 7 3 1 3 9-9 10
8 «Пирятин» 7 3 1 3 10-13 10
9 «Дружба» (Очеретувате) 6 3 0 3 4-6 9
10 «Харчовик» (Заводське) 7 2 1 4 7-19 7
11 «Нафтохімік» (Кременчук) 6 1 2 3 8-14 5
12 «Зоря» (Староаврамівка) 6 1 0 5 3-12 3
13 «Чорнухи» 6 0 0 6 2-17 0
14 «Авангард» (Яреськи) 7 0 0 7 4-20 0
15 «Локомотив» (Гребінка) 7 0 0 7 1-22 0

Юніори:

  • «Харчовик» (Заводське) – ФК «Дружба» (Очеретувате): 2:2
  • «Чорнухи» – «Семенівка»: 5:1
  • «Інваспорт» (Полтава) – «Локомотив» (Гребінка): 3:1
  • «Колос» (Великі Сорочинці) – «Олімпія» (Савинці): 0:4
  • «Великі Кринки» – «Авангард» (Яреськи): 0:2
  • «Пирятин» – «Зоря» (Староаврамівка): +:-
  • «Нафтохімік» (Кременчук) – «Колос» (Лазірки): 3:0
Юнаки І В Н П М О
1 «Пирятин» 7 6 1 0 26-4 19
2 «Інваспорт» 6 5 0 1 16-2 15
3 «Чорнухи» 6 5 0 1 19-10 15
4 «Дружба» (Очеретувате) 6 4 1 1 16-11 13
5 «Олімпія» (Савинці) 7 4 2 1 14-3 14
6 «Харчовик» (Заводське) 7 3 2 2 15-9 11
7 «Лубни» 6 3 1 2 11-8 10
8 «Локомотив» (Гребінка) 7 2 2 3 7-11 8
9 «Семенівка» 7 1 3 3 5-21 6
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 6 2 2 2 10-8 8
11 «Колос» (Лазірки) 7 1 2 4 12-20 5
12 «Зоря» (Староаврамівка) 6 1 2 3 2-11 5
13 «Колос» (Великі Сорочинці) 7 1 0 6 4-16 3
14 «Авангард» (Яреськи) 7 1 1 5 6-13 4
15 «Великі Кринки» 6 0 1 5 0-15 1

У наступному турі зустрічаються:

16 червня (субота):

  • ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Нафтохімік» (Кременчук)
  • «Семенівка» – «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) – «Інваспорт» (Полтава)
  • «Колос» (Лазірки) – «Великі Кринки»
  • «Харчовик» (Заводське) – «Локомотив» (Гребінка)
  • «Лубни» – «Авангард» (Яреськи)

17 червня (неділя):

  • «Чорнухи» – «Пирятин»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка