7 і 8 липня відбулися матчі одинадцятого туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Ці вихідні принесли такі результати у групі Б:

    • ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Пирятин»: 3:1

  • «Семенівка» – «Великі Кринки»: 3:2
  • «Інваспорт» (Полтава) – «Колос» (Лазірки): 2:2
  • «Харчовик» (Заводське) – «Зоря» (Староаврамівка): 2:2
  • «Колос» (Великі Сорочинці) – «Нафтохімік» (Кременчук): 0:1
  • «Олімпія» (Савинці) – «Лубни»: 2:2
  • «Чорнухи» – «Локомотив» (Гребінка): 0:2
ГРУПА Б І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 10 8 2 0 36-8 26
2 «Колос» (Лазірки) 11 7 3 1 32-12 24
3 «Лубни» 10 7 3 0 24-12 24
4 «Інваспорт» (Полтава) 10 6 3 1 16-7 21
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 6 2 3 22-12 20
6 «Великі Кринки» 10 5 3 2 25-14 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 10 5 2 3 18-16 17
8 «Дружба» (Очеретувате) 10 5 1 4 13-10 16
9 «Семенівка» 10 4 1 5 12-13 13
10 «Пирятин» 11 4 1 6 15-21 13
11 «Харчовик» (Заводське) 10 3 2 5 14-26 11
12 «Зоря» (Староаврамівка) 10 2 1 7 9-23 7
13 «Локомотив» (Гребінка) 11 2 0 9 8-27 6
14 «Чорнухи» 10 1 0 9 6-30 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0

Юніори:

  • ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Пирятин»: 1:1
  • «Семенівка» – «Великі Кринки»: 1:1
  • «Інваспорт» (Полтава) – «Колос» (Лазірки): 1:0
  • «Харчовик» (Заводське) – «Зоря» (Староаврамівка): 1:0
  • «Колос» (Великі Сорочинці) – «Нафтохімік» (Кременчук): 1:5
  • «Олімпія» (Савинці) – «Лубни»: 0:1
  • «Чорнухи» – «Локомотив» (Гребінка): 3:0
ЮНАКИ І В Н П М О
1 «Пирятин» 11 9 2 0 38-7 29
2 «Інваспорт» (Полтава) 10 8 1 1 31-7 25
3 «Лубни» 10 7 1 2 27-10 22
4 «Чорнухи» 10 7 0 3 27-19 21
5 «Олімпія» (Савинці) 10 6 2 2 19-5 20
6 «Харчовик» (Заводське) 11 6 2 3 21-15 20
7 «Дружба» (Очеретувате) 10 4 3 3 25-22 15
8 «Нафтохімік» (Кременчук) 10 4 2 4 18-17 14
9 «Локомотив» (Гребінка) 11 3 2 6 15-22 11
10 «Колос» (Лазірки) 11 3 2 6 14-24 11
11 «Зоря» (Староаврамівка) 11 3 2 6 9-21 11
12 «Авангард» (Яреськи) 10 2 1 7 9-19 7
13 «Семенівка» 10 1 4 5 6-32 7
14 «Великі Кринки» 10 1 2 7 5-20 5
15 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 1 0 10 6-30 3

У наступному турі зустрічаються:

14 липня (субота):

  • «Лубни» – ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Колос» (Лазірки) – «Семенівка»
  • «Великі Кринки» – «Інваспорт» (Полтава)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) – «Авангард» (Яреськи)
  • «Локомотив» (Гребінка) – «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Чорнухи» – «Олімпія» (Савинці)

15 липня (неділя):

  • «Харчовик» (Заводське) – «Пирятин»

Юнаки – 15:00 год., дорослі – 17:00 год.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Друг Алины Кабаевой 09.07.2018, 20:04
Оператор уснул,когда наши юниоры забивали гол.Не забиваешь ты - забиваю тебе, молодцы "Дружба"вытерпели и дожали.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка