4 і 5 серпня матчами п’ятнадцятого туру завершився перший етап Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. До вашої уваги підсумки в обох групах.

  • «Дружба» (Очеретувате) – «Великі Кринки»: 3:4

  • «Семенівка» – «Олімпія» (Савинці): 1:5
  • «Інваспорт» (Полтава) – «Лубни»: 2:0
  • «Зоря» (Староаврамівка) – «Колос» (Лазірки): 0:8
  • «Авангард» (Яреськи) – «Чорнухи»: 1:2
  • «Локомотив» (Гребінка) – «Колос» (Великі Сорочинці): 1:4
  • «Нафтохімік» (Кременчук) – «Харчовик» (Заводське): +:-
ГРУПА Б І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 14 12 2 0 60-9 38
2 «Колос» (Лазірки) 14 10 3 1 45-13 33
3 «Колос» (Великі Сорочинці) 14 9 2 3 34-14 29
4 «Нафтохімік» (Кременчук) 14 9 2 3 28-16 29
5 «Великі Кринки» 14 8 4 2 37-21 28
6 «Інваспорт» (Полтава) 14 8 4 2 21-9 28
7 «Лубни» 14 7 3 4 27-22 24
8 «Дружба» (Очеретувате) 14 7 1 6 22-26 22
9 «Харчовик» (Заводське) 14 5 2 7 19-32 17
10 «Пирятин» 14 5 1 8 22-32 16
11 «Семенівка» 14 4 1 9 18-27 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 14 3 0 11 12-34 9
13 «Чорнухи» 14 3 0 11 11-44 9
14 «Зоря» (Староаврамівка) 14 2 1 11 11-39 7
15 «Авангард» (Яреськи) 14 0 0 14 10-39 0

Юніори

  • «Дружба» (Очеретувате) – «Великі Кринки»: 5:1
  • «Семенівка» – «Олімпія» (Савинці): 1:0
  • «Інваспорт» (Полтава) – «Лубни»: 6:1
  • «Зоря» (Староаврамівка) – «Колос» (Лазірки): 0:1
  • «Авангард» (Яреськи) – «Чорнухи»: 2:8
  • «Локомотив» (Гребінка) – «Колос» (Великі Сорочинці): 7:0
  • «Нафтохімік» (Кременчук) – «Харчовик» (Заводське): +:-
ЮНАКИ. ГРУПА Б І В Н П М О
1 «Пирятин» 14 11 2 1 49-11 35
2 «Інваспорт» (Полтава) 14 12 1 1 45-10 37
3 «Чорнухи» 14 10 0 4 43-22 30
4 «Лубни» 14 9 1 4 37-21 28
5 «Олімпія» (Савинці) 14 8 3 3 25-10 27
6 «Харчовик» (Заводське) 14 8 2 4 37-18 26
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 14 8 2 4 30-19 26
8 «Дружба» (Очеретувате) 14 6 4 4 37-27 22
9 «Локомотив» (Гребінка) 14 5 2 7 26-27 17
10 «Колос» (Лазірки) 14 4 2 8 19-32 14
11 «Зоря» (Староаврамівка) 14 3 2 9 12-30 11
12 «Авангард» (Яреськи) 14 3 1 10 15-39 10
13 «Семенівка» 14 2 4 8 9-44 10
14 «Великі Кринки» 14 1 2 11 6-36 5
15 «Колос» (Великі Сорочинці) 14 1 0 14 7-52 3

Підсумкове становище команд у групі А:

ГРУПА А І В Н П М О
1 «Рокита» 15 15 0 0 59-3 45
2 «Легіон» (Полтава) 15 12 1 2 64-16 37
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 15 12 1 2 50-21 34
4 «Карлівка» 15 11 0 4 49-17 33
5 «Кобеляки» 15 10 0 5 34-27 30
6 «Аргус» (Голобородьківське) 15 9 1 5 35-30 28
7 «Чутове» 15 8 1 6 32-27 25
8 «Зіньків-1604» 15 7 3 5 23-27 24
9 «Диканька» 15 7 1 7 22-28 22
10 «Псел» (Гадяч) 15 4 2 9 18-41 14
11 «Динамо» (Решетилівка) 15 4 1 10 17-33 13
12 «Машівка» 15 3 3 9 21-40 12
13 «Стандарт» (Нові Санжари) 15 3 3 9 14-45 12
14 «Колос» (Кобеляки) 15 3 2 10 20-29 11
15 «Маяк» (Котельва) 15 2 0 13 18-43 6
16 «Козельщина» 15 1 1 13 16-64 4

Юніори

ЮНАКИ. ГРУПА А І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 15 11 4 0 32-7 37
2 «Маяк» (Котельва) 15 11 2 2 43-16 35
3 «Псел» (Гадяч) 15 10 0 5 44-13 30
4 «Легіон» (Полтава) 15 10 0 5 29-18 30
5 «Рокита» 15 9 1 5 37-21 28
6 «Фламінго» (Горішні Плавні) 15 8 3 4 31-17 27
7 «Чутове» 15 8 2 5 29-16 26
8 «Динамо» (Решетилівка) 15 7 2 6 39-28 23
9 «Кобеляки» 15 7 1 7 33-29 22
10 «Машівка» 15 6 3 6 26-24 21
11 «Стандарт» (Нові Санжари) 15 7 0 8 24-29 21
12 «Карлівка» 15 6 2 7 21-32 20
13 «Козельщина» 15 4 1 10 17-40 13
14 «Диканька» 15 2 2 11 15-41 8
15 «Зіньків-1604» 15 2 0 13 14-47 6
16 «Аргус» (Голобородьківське) 15 0 1 14 12-69 1

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка