b_385_225_16777215_00_images_news_2018_sport_armsport.jpg

Нещодавно в селі Вишняки, що в сусідній Хорольщині, відшумів щорічний фестиваль молоді, свободи, спорту, музики та драйву.

Третій рік поспіль «ХАМ fest», або «Хорольський аматорський молодіжний фестиваль», збирає на озері Голубиха молодих не лише віком, а й душею, творчих, спортивних, сильних, цілеспрямованих й енергійних людей із різних куточків України.

У програмі заходу були спортивні змагання з пауерліфтингу, міні-футболу, пляжного волейболу, шахів та армреслінгу, де Семенівщину представила аматорська збірна району, що базується в Очеретуватому: Юрій Похилець, Олександр Горохов і лідер команди Віктор Білоусько.

Змагання в даному виді спорту проводилися серед жінок, чоловіків і ветеранів. Чоловіки боролися у трьох вагових категоріях – до 70 кг, від 70 до 90 кг, від 90 кг, а також виборювали звання найкращого в абсолютній ваговій категорії, де наш капітан Віктор Білоусько здобув «бронзу». Юрій Похилець завоював третє місце (на ліву руку у в. к. до 90 кг).

Довідка:

* до спортивної програми «ХАМ fest 2018» також входив відкритий чемпіонат міста Хорола з окремих вправ, екстремального жиму та підйому штанги на біцепс UPC зоні під назвою «Khorol Powerland»; турнір з армспорту проходив у пам’ять про хорольського спортсмена Юрія Дігтяря;

* фестиваль – це широкий арт-простір для майстрів ручної роботи, виробників ексклюзивних аксесуарів та подарунків, які були представлені на ярмарці «Hand Made»;

* для гостей цього дійства було запропоновано культурну програму, розваги: дитяча галявина, мотопробіг, польова кухня, конкурси, лотерея і концертна програма за участі сучасних українських рок-гуртів із Полтави, Кременчука, Гадяча, Глобиного, Пирятина, Хорола.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка