b_385_225_16777215_00_images_news_2018_sport_SAM_3099.JPG

Із 6 по 9 вересня в м.Затока Одеської обл. відбулася 14 Всеукраїнська спартакіада з рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністю. В змаганнях приймали участь представники 24 областей України.

До програми спартакіади входили такі види спорту: дартс, бадмінтон, кеглі, бочча, бомбаскет, фігурна їзда на візках.

Збірну команди Полтавської області представляли Олесій Пушкар, Марія Салоєнко, Лариса Добридень – м. Полтава, Аня Ковтун – м. Хорол, Євген Третяк та Павло Кобильченко – с-ще Семенівка.

У загальнокомандному заліку наша команда посіла друге місце. Переможцями змагань стали чернівецькі учасники, а третє місце посіли -ванофранківці.

В особстому заліку переможцями та призерами стали А. Ковтун, Л. Додридень, Є. Третяк, П. Кобильченко. Почесними гостями на спартакіаді були представники Німеччини на чолі з нашим давнім другом і партнером Ханні Росек.