b_385_225_16777215_00_images_news_2019_sport_SAM_6100.JPG

26 січня у спортивній залі Семенівського навчально-виховного комплексу імені М. М. Хорунжого відбулася традиційна зимова спартакіада з рекреаційних ігор.

Цьогорічна ІV спартакіада проводилась з таких видів спорту: шашки, дартс, бомбаскет (попадання в кільце баскетбольним м’ячем), кеглі, бочче (гра в ручний м’яч). Окремим видом змагань була гра в нарди.

Переможених на таких змаганнях не буває – кожен учасник здобуває свою маленьку перемогу у силу розвитку власних здібностей, адже мета цих змагань є соціальна реабілітація людей з обмеженими можливостями та заміна стереотипів суспільства по відношенню до людей з інвалідністю. 

Серед майже 60 учасників спартакіади були представники Асоціації людей з обмеженими можливостями Семенівської селищної ради, члени Лубенської і Хорольської РОІ та спортсмени – рекреаційними Пирятинської міської ОІГ (голова – Ю. Плошко).

Велика кількість учасників змагань свідчить, що серед мешканців Семенівщини та інших регіонів Полтавської області є палкі любителі і шанувальники різних видів спорту і вони завжди викликають неабиякий інтерес. А організатори змагань в свою чергу підтримують добрі традиції і при цьому удосконалюють форми і методи проведення таких заходів.

Саме це відмітила в своєму виступі меценат зимової спартакіади Семенівський селищний голова Людмила Милашевич. Подякувавши організаторам, а саме Павлу Кобильченку та Любові Грек, Людмила Павлівна наголосила: «Дійсно дуже приємно, що ви знаходите час не тільки для організації різноманітних заходів, а й підтримувати себе у гарній спортивні формі. Витримки та перемог вам!».

Випробувавши свої фізичні можливості у різних видах спорту, відчувши командний дух, порадівши особистим рекордам, переможцями серед команд стали Семенівська асоціація ЛОМ – І місце, Лубенська РОІ – ІІ місце, Хорольська РОІ – ІІІ місце, а кубок «За волю до перемоги» отримали спортсмени Пирятину.

Наостанок хотілося подякувати директору Семенівського НВК імені М. М. Хорунжого В. П. Голодному та всьому колективу за прекрасні умови проведення і запросити всіх бажаючих взяти участь у відкритій першості Семенівського району з гри бочче, яка відбудеться 23 лютого цього року у приміщенні Семенівського НВК №1.

Володимир КОВАЛЕНКО

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка