b_385_225_16777215_00_images_news_2017_sport_y7w25pd0cuekesqz3506p8kyx.jpg

3 травня на районному стадіоні «Колос» проведено районну спартакіаду допризовної молоді пам’яті нашого земляка, воїна-афганця С. В. Семенченка.

Старший лейтенант Семенченко Сергій Вікторович загинув виконуючи інтернаціональний обов’язок під час бойових дій у Афганістані в березні 1985 року.

У спартакіаді взяли участь 11 команд загальноосвітніх навчальних закладів району:

  • Біляківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Горошинська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Устимівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Семенівський НВК №1,
  • Семенівський НВК №2.

Мета спартакіади – збільшення рухової активності, формування здорового способу життя, визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних силах України, залучення молоді до системних занять фізичною культурою і спортом, запобігання антисоціальних проявів серед молоді.

Змагання проводилися з чотирьох видів спорту: підтягування на перекладині, біг 100 м, метання гранати Ф-1, біг 1000 м. Переможцями у кожному виді змагань стали:

Підтягування на перекладині:

  • І м. – Коваль Андрій (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ м. – Харченко Руслан (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІІ м. – Мохонько Данило (Біляківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

Біг на 100 метрів:

  • І м. – Буртолік Максим (Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ м. – Удод Роман (Семенівський НВК №1)
  • ІІІ м. – Мохонько Данило (Біляківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Калініченко Дмитро (Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

Метання гранати:

  • І м. – Ярошенко Юрій  (Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мохонько Данило (Біляківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ м. – Буртолік Максим (Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІІ м. – Стоян Володимир (Семенівський НВК №2), Лошик Роман (Устимівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Крос 1000 метрів:

  • І м. – Васецький Іван (Устимівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ м. – Пінчук Владислав (Семенівський НВК №1)
  • ІІІ м. – Буртолік Максим (Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

У загальнокомандному заліку перемогу святкували:

  • І м. – Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • ІІ м. – Біляківська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди С. Д. Тур)
  • ІІІ м. – Семенівський НВК №1 (керівник команди В. М. Зінченко)

Команда-переможець спартакіади – Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст. нагороджена, кубком відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації та перехідним кубком Семенівської ОТГ. Команди-призери Спартакіади – Біляківська ЗОШ І-ІІІ ст. та Семенівський НВК №1 ім. М. М. Хорунжого нагороджені кубками відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації.

Переможці та призери в особистому заліку спартакіади в усіх видах програми нагороджені медалями відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації.

Команди-призери спартакіади та призери в особистому заліку нагороджені спільними грамотами відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.

Анатолій ТАРАН, головний спеціаліст
відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка