b_385_225_16777215_00_images_news_2019_sport_SAM_6387.jpg

Минулого тижня, 16 травня, у Полтаві відбувся фінальний етап обласної спартакіади серед депутатів місцевого рівня.

У традиційних змаганнях «вималювалась» власна традиція і для Семенівщини. Укотре маємо переможців у настільному тенісі – це депутат районної ради від партії «Рідне місто» Олександр Гетьман (ІІІ місце серед чоловіків) і депутат-самовисуваненць Семенівської ОТГ Тетяна Тарапунець (І місце серед жінок).

Загалом, наш район був представлений у чотирьох серед 5 спортивних дисциплін. Шашково-шахова команда виступила у складі: Тетяна Ритченко (Очеретуватська сільська рада, «Рідне місто»), Юрій Костюк (Оболонська ОТГ, «Рідне місто»), Арутюн Симонян (районна рада, «Рідне місто») та Валентина Ніколайчук (районна рада, «Батьківщина»), яка виборола ІІІ місце серед шахісток.

Удалою можна вважати і участь наших волейболістів у спартакіаді. Юрій Черевик («Батьківщина»), Валерій Книш («Рідне місто»), Сергій Кисліченко («Солідарність»), Сергій Семигреєнко (районна рада, «Рідне місто»), Володимир Костяний (Богданівська сільська рада, АПУ), Максим Семигреєнко (Семенівська ОТГ, «Рідне місто») змогли протистояти потужним глобинцям, полтавцям, решетилівцям, виборовши почесне V місце.

Тож за підсумками обласної спартакіади Семенівський район виборов «бронзу» і візьме участь у формуванні збірної депутатів Полтавщини, яка відстоюватиме честь регіону на Всеукраїнському етапі змагань, що відбудеться влітку у Чорноморську.

Результат, звичайно, вище усіляких похвал, але прикро, що не вдалося використати увесь спортивний потенціал. Мова йде про народних обранців, висунутих Аграрною партією, котрі могли б значно підсилити команду. До речі, дана політична сила не перший рік ігнорує фінальний етап спартакіади, забуваючи основне: спорт поза політикою.

Михайло ПОГРІБНИЙ,
фото Семенівської районної ради

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка