b_385_225_16777215_00_images_news_2019_sport_SAM_6615_3.jpg

Як повідомляє Семенівська районна рада, спортивне життя Семенівщини розширилось воркаутом (street workout).

Тема облаштування районного стадіону «Колос» та перетворення його в сучасний привабливий спортивний комплекс є іміджевою для нас вже понад десятиріччя, що й дає реальні результати. Навесні цього року районна рада ініціювала звернення до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації щодо встановлення на головному спортивному об’єкті району комплекту інвентарю для фітнесу, що й було зроблено днями за кошти обласного бюджету.

Тож відтепер стадіон притягуватиме ще й прихильників воркауту, які матимуть змогу вдосконалювати свою вправність на вуличних тренажерах: «Жим від грудей – Верхня тяга», «Жим ногами», «Прес черевний», «Орбітрек», «Прес з упором на руки», «Гіперекстензія», «Гребний тренажер», спортивному комплексі «Воркаут» та тренажері «Батерфляй» для людей з особливими фізичними потребами. До того ж, конструкції є антивандальними та зручними у використанні. Вартість робіт, здійснених ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики», становить близько 195 тис. грн.

Безперечно, розширення місцевої бази для занять спортом та нарощення спортивної інфраструктури не може не радувати, адже фізкультура і спорт, а також прагнення до активного способу життя є одними із пріоритетів суспільного розвитку. Відрадно, що таке ж обладнання за кошти області встановлено і в селах Погребняки та Пузирі, де ініціативу виявили вже очільники місцевих рад.

«Висловлюємо вдячність депутатам обласної ради, обласним виконавчим структурам за підтримку ініціативи органів місцевого самоврядування району та запрошуємо любителів спорту для корисного відпочинку і фізичного самовдосконалення!» – йдеться у повідомленні.

Street workout – (укр. вуличне тренування) – це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі. Основним заняттям на турніку є підтягування. Людина яка займається воркаутом називається не інакше як воркаутер, термін – турнікмен, який часто вживають у засобах масової інформації не зовсім правильний.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Роман Корнійчук 09.08.2019, 12:32
Я звісно вибачаюсь, але той хто хоч трохи розуміє що таке Workout, має знати, що для повноційного займання цим видом спорту потрібен хоч один турнік, на якому можна виконувати гімнастичні вправи (в ідеалі це має бути гімнастичний турнік), а тут і звичайного немає.
Це то звісно класно що є такі майданчики, але назву цієї статі можна було б змінити(((
# Кварта 09.08.2019, 13:02
Так же должен здесь быть инструктор,под присмотром которого должны проводится упражнения.
# Роман Корнійчук 09.08.2019, 13:10
Street Workout - це рух, де не потрібно ніякого інструктора. Ти приходиш і сам навчаєшся.
# Кварта 09.08.2019, 13:19
Я вижу в перечисленных упражнениях на определенных снарядах при незнании можно получить не только определенную пользу ну и вред.Кто будет нести ответственность если человек получит при занятии травму.Ведь это не улица.а обьект,в нашем случае районный стадион.
# Засиратор жизнєй брехунів 09.08.2019, 17:26
судя по фото туди тіки бухать ходять :lol: :D
# Засиратор жизнєй брехунів 09.08.2019, 17:27
а бухать без інструктора НЕСІРЙОЗНО 8)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка