b_385_225_16777215_00_images_news_2017_sport_mini.jpg

Результати чергових турів чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд першої ліги, що відбувся у неділю, 8 вересня.

Група «А»:

  • «Чутове» – «Зіньків-1604»: 0:1
  • «Базиль» – «Колос»: 2:2
  • «Динамо» – «Псел»: 2:0
  • «Маяк» – «Авангард»: 1:3
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» І В Н П М О
1 «Авангард» (Яреськи) 9 7 1 1 22-9 22
2 «Зіньків-1604» (Зіньків) 9 6 1 2 15-7 19
3 «Базиль» (Базилівщина) 9 5 2 2 23-9 17
4 «Чутове» (Чутове) 9 5 1 3 14-11 16
5 «Колос» (Кобеляки) 9 4 1 4 19-13 13
6 «Динамо» (Решетилівка) 9 4 1 4 16-10 13
7 «Псел» (Гадяч) 9 0 2 7 5-25 2
8 «Маяк» (Котельва) 9 0 1 8 6-36 1

Юнаки:

  • «Чутове» – «Зіньків-1604»: 0:2
  • «Базиль» – «Колос»: 2:1
  • «Динамо» – «Псел»: 2:1
  • «Маяк» – «Авангард»: 4:1
ГРУПА «А». ЮНАКИ І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 9 8 0 1 25-7 24
2 «Базиль» (Базилівщина) 9 5 0 4 18-9 15
3 «Маяк» (Котельва) 9 4 1 4 17-15 13
4 «Динамо» (Решетилівка) 9 4 1 4 12-13 13
5 «Псел» (Гадяч) 9 4 1 4 14-20 13
6 «Чутове» (Чутове) 9 3 3 3 19-22 12
7 «Авангард» (Яреськи) 9 3 1 5 17-19 10
8 «Зіньків-1604» (Зіньків) 9 1 1 7 7-26 4

Група «Б»:

  • «Чорнухи» – «Семенівка»: 3:2
  • «Харчовик» – «Локомотив»: 1:1
  • «Глобине» – «Миргород-2019»: 2:4
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» І В Н П М О
1 «Локомотив» (Гребінка) 8 4 2 2 13-9 14
2 «Харчовик» (Заводське) 8 4 2 2 11-10 14
3 «Чорнухи» (Чорнухи) 8 4 1 3 15-11 13
4 «Пирятин» (Пирятин) 7 3 1 3 10-11 10
5 «Семенівка» (Семенівка) 8 2 3 3 11-10 9
6 «Глобине» (Глобине) 7 3 0 4 13-18 9
7 «Миргород-2019» (Миргород) 8 1 3 4 11-15 6

Юнаки:

  • «Чорнухи» – «Семенівка»: 1:5
  • «Харчовик» – «Локомотив»: 0:0
  • «Глобине» – «Миргород-2019»: 1:1
ГРУПА «Б». ЮНАКИ І В Н П М О
1 «Семенівка» (Семенівка) 8 7 1 0 29-7 22
2 «Локомотив» (Гребінка)  8 5 1 2 21-10 16
3 «Харчовик» (Заводське) 8 3 3 2 19-12 14
4 «Пирятин» (Пирятин) 7 4 0 3 14-13 12
5 «Чорнухи» (Чорнухи) 8 1 2 5 18-26 5
6 «Миргород-2019» (Миргород) 8 1 2 5 11-22 5
7 «Глобине» (Глобине) 7 1 1 3 8-30 4

15 вересня, у неділю, зустрічаються:

  • «Авангард» (Яреськи) – «Базиль» (Базилівщина)
  • «Колос» (Кобеляки) – «Динамо» (Решетилівка)
  • «Маяк» (Котельва) – «Чутове»
  • «Зіньків-1604» – «Псел» (Гадяч)
  • «Харчовик» (Заводське) – «Чорнухи»
  • «Локомотив» (Гребінка) – «Глобине»
  • «Миргород-2019» – «Пирятин»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка