Результати чергових турів чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд першої ліги, що відбулися у неділю, 29 вересня.

Група «А», 14 тур:

  • «Чутове» – «Динамо» (Решетилівка): 3:1
  • «Колос» (Кобеляки) – «Зіньків-1604»: 2:1
  • «Авангард» (Яреськи) – «Псел» (Гадяч): 5:0
  • «Базиль» (Базилівщина) – «Маяк» (Котельва): 4:1
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» І В Н П М О
1 «Авангард» (Яреськи) 12 10 1 1 32-10 31
2 «Зіньків-1604» (Зіньків) 12 8 1 3 24-9 25
3 «Чутове» (Чутове) 12 8 1 3 20-12 25
4 «Базиль» (Базилівщина) 12 6 2 4 28-14 20
5 «Колос» (Кобеляки) 12 5 1 6 22-19 16
6 «Динамо» (Решетилівка) 12 5 1 6 19-17 16
7 «Псел» (Гадяч) 12 1 2 9 8-35 5
8 «Маяк» (Котельва) 11 0 1 10 6-40 1

Юнаки:

  • «Чутове» – «Динамо» (Решетилівка): 0:0
  • «Колос» (Кобеляки) – «Зіньків-1604»: 3:0
  • «Авангард» (Яреськи) – «Псел» (Гадяч): 0:2
  • «Базиль» (Базилівщина) – «Маяк» (Котельва): 1:1
ГРУПА «А». ЮНАКИ І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 12 10 0 2 30-6 30
2 «Псел» (Гадяч) 12 6 1 5 19-21 19
3 «Базиль» (Базилівщина) 12 5 2 5 22-14 17
4 «Маяк» (Котельва) 12 5 2 5 23-19 17
5 «Авангард» (Яреськи) 12 5 1 6 21-23 16
6 «Динамо» (Решетилівка) 12 4 2 6 14-17 14
7 «Чутове» (Чутове) 12 3 5 4 21-27 14
8 «Зіньків-1604» (Зіньків) 12 3 1 8 11-31 10

Група «Б», 12 тур:

  • «Семенівка» – «Глобине»: 4:1
  • «Миргород-2019» – «Харчовик» (Заводське): 1:1
  • «Пирятин» – «Локомотив» (Гребінка): 0:2
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» І В Н П М О
1 «Локомотив» (Гребінка) 10 6 2 2 24-9 20
2 «Чорнухи» (Чорнухи) 10 5 1 4 17-13 16
3 «Пирятин» (Пирятин) 10 5 1 4 16-14 16
4 «Семенівка» (Семенівка) 10 4 3 3 20-13 15
5 «Харчовик» (Заводське) 11 4 3 4 18-14 15
6 «Миргород-2019» (Миргород) 11 2 4 5 14-18 10
7 «Глобине» (Глобине) 10 3 0 7 15-36 9

Юнаки:

  • «Семенівка» – «Глобине»: 3:0
  • «Миргород-2019» – «Харчовик» (Заводське): 1:7
  • «Пирятин» – «Локомотив» (Гребінка): 3:2
ГРУПА «Б». ЮНАКИ І В Н П М О
1 «Семенівка» (Семенівка) 10 9 1 0 33-7 28
2 «Пирятин» (Пирятин) 10 7 0 3 23-15 21
3 «Локомотив» (Гребінка) 10 6 1 3 28-14 19
4 «Харчовик» (Заводське) 11 5 3 3 35-16 18
5 «Чорнухи» (Чорнухи) 10 2 2 6 28-35 8
6 «Глобине» (Глобине) 10 2 0 8 9-40 6
7 «Миргород-2019» (Миргород) 11 1 1 9 11-40 4

6 жовтня, у неділю, зустрічаються:

  • «Зіньків-1604» – «Базиль»
  • «Динамо» – «Маяк»
  • «Псел» – «Чутове»
  • «Колос» – «Авангард»
  • «Пирятин» – «Семенівка»
  • «Глобине» – «Чорнухи»
  • «Локомотив» – «Миргород-2019»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка