Результати чергових турів чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд першої ліги, що відбулися у неділю, 6 жовтня.

Група «А», 15 тур:

  • «Зіньків-1604» – «Базиль» (Базилівщина): 4:0
  • «Динамо» (Решетилівка) – «Маяк» (Котельва): 6:1
  • «Псел» (Гадяч) – «Чутове»: 5:2
  • «Колос» (Кобеляки) – «Авангард» (Яреськи): 2:2
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» І В Н П М О
1 «Авангард» (Яреськи) 13 10 2 1 34-12 32
2 «Зіньків-1604» (Зіньків) 13 9 1 3 28-9 28
3 «Чутове» (Чутове) 13 8 1 4 22-17 25
4 «Базиль» (Базилівщина) 13 6 2 5 28-18 20
5 «Динамо» (Решетилівка) 13 6 1 6 25-18 19
6 «Колос» (Кобеляки) 13 5 2 6 24-21 17
7 «Псел» (Гадяч) 13 2 2 9 13-37 8
8 «Маяк» (Котельва) 13 0 1 12 8-50 1

Юнаки:

  • «Зіньків-1604» – «Базиль» (Базилівщина): 0:3
  • «Динамо» (Решетилівка) – «Маяк» (Котельва): 2:2
  • «Псел» (Гадяч) – «Чутове»: 2:0
  • «Колос» (Кобеляки) – «Авангард» (Яреськи): 4:1
ГРУПА «А». ЮНАКИ І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 13 11 0 2 34-7 33
2 «Псел» (Гадяч) 13 7 1 5 21-21 21
3 «Базиль» (Базилівщина) 13 6 2 5 25-14 20
4 «Маяк» (Котельва) 13 5 3 5 25-21 18
5 «Авангард» (Яреськи) 12 5 1 6 21-23 16
6 «Динамо» (Решетилівка) 13 4 3 6 16-19. 15
7 «Чутове» (Чутове) 13 3 5 5 21-29 14
8 «Зіньків-1604» (Зіньків) 13 3 1 9 11-34 10

Група «Б», 13 тур:

  • «Пирятин» – «Семенівка»: 1:2
  • «Глобине» – «Чорнухи»: 1:4
  • «Локомотив» (Гребінка) – «Миргород-2019»: 2:0
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» І В Н П М О
1 «Локомотив» (Гребінка) 11 7 2 2 26-9 23
2 «Чорнухи» (Чорнухи) 11 6 1 4 21-14 19
3 «Семенівка» (Семенівка) 11 5 3 3 22-14 18
4 «Пирятин» (Пирятин) 11 5 1 5 17-16 16
5 «Харчовик» (Заводське) 11 4 3 4 18-14 15
6 «Миргород-2019» (Миргород) 12 2 4 6 14-20 10
7 «Глобине» (Глобине) 11 3 0 8 16-40 9

Юнаки:

  • «Пирятин» – «Семенівка»: 2:2
  • «Глобине» – «Чорнухи»: 1:2
  • «Локомотив» (Гребінка) – «Миргород-2019»: 5:1
ГРУПА «Б». ЮНАКИ І В Н П М О
1 «Семенівка» (Семенівка) 11 9 2 0 35-8 29
2 «Локомотив» (Гребінка) 11 7 1 3 33-15 22
3 «Пирятин» (Пирятин) 11 7 1 3 25-17 22
4 «Харчовик» (Заводське) 11 5 3 3 35-16 18
5 «Чорнухи» (Чорнухи) 11 3 2 6 30-36 11
6 «Глобине» (Глобине) 11 2 0 9 10-42 6
7 «Миргород-2019» (Миргород) 12 1 1 10 12-45 4

У неділю, 13 жовтня, відбудуться останні матчі регулярного чемпіонату:

  • «Базиль» – «Динамо»
  • «Чутове» – «Колос»
  • «Авангард» – «Зіньків-1604»
  • «Псел» – «Маяк»
  • «Семенівка» – «Локомотив»
  • «Чорнухи» – «Пирятин»
  • «Харчовик» – «Глобине»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка