b_385_225_16777215_00_images_news_2019_sport_afp.jpg

Як уже повідомляв «Останній Бастіон», вранці 6 листопада у Полтаві розпочалися збори (2-га чергова конференція) громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини». Організатори зборів виявилися вкрай незацікавленими у їхньому висвітленні у ЗМІ.

Голова комітету дитячо-юнацького футболу ФФП Андрій Коваленко, не дозволяючи нашій знімальній групі потрапити на місце проведення зборів, спробував виправдатися тим, що журналісти не пройшли попередньої акредитації.

Щоправда, спершу він відходив «для консультації», а коли повернувся – сказав, що отримав безпосереднє розпорядження не пропускати журналістів. На запитання, хто саме дав розпорядження, визнав, що цією людиною був Валерій Головко. Коли увімкнулася камера, Коваленко завів мову про необхідність акредитації.

При цьому в офіційному анонсі конференції про необхідність акредитації ЗМІ не говорилося ні слова.

Варто нагадати, що Валерій Головко ще до свого звільнення у зв’язку з розпочатим проти нього кримінальним провадженням відзначався намаганнями максимально відсторонитися від ЗМІ та звичайних громадян. Чого лиш варті сумновідомі броньовані двері перед його кабінетом у приміщенні ОДА.

Наразі залишається тільки здогадуватися, про що говорили на зборах федерації, яка лиш імітує розвиток спортивного життя в Полтавській області.

Увечері ж за підсумками конференції з’явився звіт про засідання, і він обмежився лише тим, що організація змінила назву і логотип.

Відтепер громадська спілка «Федерація футболу Полтавщини» матиме назву «Асоціація футболу Полтавщини».

Також, одне із найголовніших питань порядку денного – затвердження змін до Статуту.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка