b_385_225_16777215_00_images_news_2019_sport_afp.jpg

За повідомленням ГС «Асоціація футболу Полтавщини», скандальна ситуація сталася під час матчу за 3 місце між командами «Зіньків 1604» (Зіньків) – «Семенівка» (Семенівка).

«Був вилучений з технічної площі (арбітром матчу О. Рибіним) тренер команди «Семенівка» С. Крутько за агресивну поведінку та нецензурну лайку на адресу бригади арбітрів. Після закінчення гри, свої агресивні дії він продовжував під час проведення матчу за 1-2 місце між командами «Авангард» (Яреський) та «Локомотив» (Гребінка), сидячи на трибуні в колі своєї команди. Ганебною поведінкою він спровокував сутичку з глядачами. Представники поліції, які охороняли громадський порядок матчу були вимушені викликати додатковий наряд поліції для його заспокоєння», – йдеться у повідомленні.

У підсумку контрольно-дисциплінарний комітет вирішив дискваліфікувати тренера на рік, заборонивши йому представляти команди або самому брати участь в змаганнях під егідою «Асоціації футболу Полтавщини».

Нагадаємо, раніше було відсторонено тренера ФК «Дружба» Олександра Пугачова.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Друг Алины Кабаевой 18.11.2019, 12:25
Молодцы!!!Оба тренера Семеновских команд!!!Не пригнули головы и не стали терпень беспредел арбитров, а высказались по этому поводу, заступились за игроков....Хотя драка с болельщиками.....ну для разнообразия потянет, к тому же еще не понятно кто кого провоцировал там....
0 # Засиратор жизнєй брехунів 18.11.2019, 13:13
непонятно як можна було спровокувати ганєбною поведінкою? це якби по морді комусь дав оце я понімаю правакація |-) |-)
0 # Україночка) 18.11.2019, 13:52
наче і зв'язку ніякого немає, але все одно крутиться слово: карма :-*

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка