b_385_225_16777215_00_images_news_2020_02_85182240_186759149062760_8678468634068123648_n-2.jpg

8 лютого в Семенівці в приміщенні НВК № 1 відбулася 15 спартакіада з рекреаційних видів спорту для людей з обмеженими можливостями. У цьому заході взяли участь понад 80 спортсменів із різних  районів Полтавської області, а також команда із с. Срібне Чернігівської області.

На початку змагань із вітальним словом до присутніх звернулися Семенівський селищний голова Людмила Милашевич та керівник Полтавської обласної організації інвалідів Сергій Чумак. Вони побажали їм міцного здоров’я, єдності, сили духу як у спорті, так і в повсякденному житті.

Самі ж змагання проходили в надзвичайно теплій і доброзичливій атмосфері. Здавалося, що в залі  зібралися члени великої родини, які так довго  не бачилися, вони спілкувалися, ділилися своїми думками, жартували та раділи зустрічі. Але при цьому ніщо не завадило проявляти свою майстерність у спорті, наполегливість у досягненні успіху та волю до перемоги. Найзапеклішою в хорошому розумінні цього слова була боротьба на трьох майданчиках із гри в бочче.

  Чотирнадцять команд прагнули дійти до фінішу, але відбір змогли подолати тільки три команди: м. Кременчук, с. Лазірки Оржицького району та нашої Семенівщини. І лише за кількістю набраних очок колової системи розіграшу  змогли визначити переможців.

Перше місце здобула команда м. Кременчук, друге – команда с. Лазірки і третє призове місце посіла команда Семенівки.

Також захоплюючою була боротьба біля мішені дартс і стійки баскетбольного кільця (бомбаскет), де всі учасники проявили найкращі свої якості – вправність і прицільність.

Після завершення змагань кожний спортсмен  почувався злегка втомленим, але щасливим від того, що зміг поспілкуватися з давніми друзями, взяти участь у захоплюючих змаганнях і проявити волю до перемоги. А значить – до життя.

Євгеній ТРЕТЯК,
член Семенівської РОІ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка