b_385_225_16777215_00_images_news_2019_sport_afp.jpg

В очікуванні послаблень карантинних заходів, спортивні функціонери на всіх рівнях ведуть розмови про поновлення сезону. Ми вирішили дізнатися, що нового відомо про майбутній чемпіонат Полтавської області.

До продовження карантину орієнтовною датою початку чемпіонату називали 15 травня. Втім, після того як карантин продовжили до 22 травня, стало зрозуміло, що у вказаний день чемпіонат точно не почнеться. Голова Комітету з проведення змагань АФП Володимир Олексенко зазначив, що обласна першість стартує вже після рестарту УПЛ. Прем’єр-ліга ж, за позитивного розвитку подій має поновитися 30 травня.

Наразі у розіграші вищої ліги чемпіонату області гарантовано візьмуть участь дев’ять команд:

  • «Олімпія» (Савинці)
  • «Колос» (Великі Сорочинці)
  • СК «Полтава»
  • «Великі Кринки»
  • «Інваспорт» (Полтава)
  • «Лубни»
  • «Стандарт» (Нові Санжари)
  • «Локомотив» (Гребінка)
  • «Авангард» (Яреськи)

Досі не підтвердили свою участь у змаганнях «Кобеляки». Також під питанням участь ДЮФШ ФК «Ворскла». Відзначаємо, що АФП дозволила участь у вищій лізі «Лубнам», які за спортивним принципом мали б вилітати. Ще 16 команд, з тих що підтвердили свою участь в чемпіонаті, гратимуть у першій лізі й будуть поділені на дві групи.

Особливо варто звернути увагу на появу у вищій лізі новосанжарського «Стандарта». Минулого року команда під керівництвом Віталія Барановича грала у першій лізі. Тоді санжарівці достроково припинили свою участь після порушення регламенту. На чемпіонат Полтавщини 2020 команда вийде оновленою під керівництвом нового тренера — Дмитра Мілька. Нагадаємо, що у 2019-му Дмитро завоював «срібні» медалі Чемпіонату Полтави разом з «Нафтогазом». Власне, чимало футболістів «Нафтогаза», враховуючи Олександра Матвеєва, Олега Богданова та самого Дмитра Мілька, тепер виступатиме за «Стандарт» в чемпіонаті області.

Владислав ВЛАСЕНКО,
«Полтавщина Спорт»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+1 # Друг Алины Кабаевой 07.05.2020, 13:08
А почему Ачеретуватое снялось из состязаний???
-1 # Засиратор жизнєй брехунів 07.05.2020, 16:55
ано пєрєшло в нхл 8)

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка