b_385_225_16777215_00_images_news_2019_sport_afp.jpg

Асоціація футболу Полтавщини сформувала календар першого кола вищої та першої ліг чемпіонату Полтавської області з футболу 2020. Ще не відомо, коли власне розпочнеться чемпіонат, але розклад поєдинків вже склали.

1 тур

  • СК «Полтава» — «Локомотив» 
  • «Інваспорт» — «Лубни»
  • «Колос» — «Стандарт»
  • «Великі Кринки» — «Авангард»

2 тур

  • «Локомотив» — «Великі Кринки»
  • «Стандарт» — СК «Полтава»
  • «Авангард» — «Інваспорт»
  • «Олімпія» — «Колос»

3 тур

  • СК «Полтава» — «Олімпія»
  • «Великі Кринки» — «Стандарт»
  • «Інваспорт» — «Локомотив»
  • «Лубни» — «Авангард»

4 тур

  • «Колос» — СК «Полтава»
  • «Стандарт» — «Інваспорт»
  • «Олімпія» — «Великі Кринки»
  • «Локомотив» — «Лубни»

5 тур

  • ФК «Великі Кринки» — «Колос»
  • «Інваспорт» — «Олімпія»
  • «Авангард» — «Локомотив»
  • «Лубни» — «Стандарт»

6 тур

  • «Олімпія» — «Лубни»
  • «Колос» — «Інваспорт»
  • «Стандарт» — «Авангард»
  • СК «Полтава» — «Великі Кринки»

7 тур

  • «Інваспорт» — СК «Полтава»
  • «Лубни» — «Колос»
  • «Авангард» — «Олімпія»
  • «Локомотив» — «Стандарт»

8 тур

  • «Великі Кринки» — «Інваспорт»
  • СК «Полтава» — «Лубни»
  • «Колос» — «Авангард»
  • «Олімпія» — «Локомотив»

9 тур

  • «Лубни» — «Великі Кринки»
  • «Локомотив» — «Колос»
  • «Стандарт» — «Олімпія»
  • «Авангард» — СК «Полтава»

Група А

  • «Маяк» (Котельва)
  • «Базиль» (Базилівщина)
  • «Динамо» (Решетилівка)
  • «Опішня» (Опішня)
  • «Карлівка» (Карлівка)
  • «Колос» (Кобеляки)
  • «Чутове» (Чутове)
  • «Псел» (Гадяч)

Група Б

  • «Сенча» (Сенча)
  • «Миргород-2019» (Миргород)
  • «Глобине» (Глобине)
  • «Комунар» (Степанівка)
  • «Семенівка» (Семенівка)
  • «Дружба» (Очеретувате)
  • «Харчовик» (Заводське)
  • «Пирятин» (Пирятин)

Група А

1 тур

  • «Базиль» (Базилівщина) — «Опішня» (Опішня)
  • «Колос» (Кобеляки) — «Псел» (Гадяч)
  • «Чутове» (Чутове) — «Карлівка» (Карлівка)
  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Маяк» (Котельва)

2 тур

  • «Карлівка» (Карлівка) — «Базиль» (Базилівщина)
  • «Маяк» (Котельва) — «Колос» (Кобеляки)
  • «Опішня» (Опішня) -ФК «Динамо» (Решетилівка)
  • «Псел» (Гадяч) — «Чутове» (Чутове)

3 тур

  • «Чутове» (Чутове) — «Базиль» (Базилівщина)
  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Карлівка» (Карлівка)
  • «Псел» (Гадяч) — «Маяк» (Котельва)
  • «Колос» (Кобеляки) — «Опішня» (Опішня)

4 тур

  • «Базиль» (Базилівщина) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
  • «Опішня» (Опішня) — «Псел» (Гадяч)
  • «Карлівка» (Карлівка) — «Колос» (Кобеляки)
  • «Маяк» (Котельва) — «Чутове» (Чутове)

5 тур

  • «Колос» (Кобеляки) — «Базиль» (Базилівщина)
  • «Чутове» (Чутове) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
  • «Маяк» (Котельва)- «Опішня» (Опішня)
  • «Псел» (Гадяч) — «Карлівка» (Карлівка) —

6 тур

  • «Базиль» (Базилівщина) — «Псел» (Гадяч)
  • «Карлівка» (Карлівка) — «Маяк» (Котельва)
  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Колос» (Кобеляки)
  • «Опішня» (Опішня) — «Чутове» (Чутове)

7 тур

  • «Маяк» (Котельва) — «Базиль» (Базилівщина)
  • «Чутове» (Чутове) — «Колос» (Кобеляки)
  • «Опішня» (Опішня) — «Карлівка» (Карлівка)
  • «Псел» (Гадяч) — ФК «Динамо» (Решетилівка)

Група Б

1 тур

  • ФК «Миргород-2019» (Миргород) — «Комунар» (Степанівка)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Дружба» (Очеретувате)
  • «Глобине» (Глобине) — «Сенча» (Сенча)

2 тур

  • «Сенча» (Сенча) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Комунар» (Степанівка) — «Глобине» (Глобине)
  • «Дружба» (Очеретувате) — ФК «Миргород-2019» (Миргород)

3 тур

  • ФК «Миргород-2019» (Миргород) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Глобине» (Глобине) — «Дружба» (Очеретувате)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Сенча» (Сенча) — «Комунар» (Степанівка)

4 тур

  • «Харчовик» (Заводське) — «ФК «Миргород-2019» (Миргород)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Глобине» (Глобине)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Сенча» (Сенча)
  • «Комунар» (Степанівка) — «Пирятин» (Пирятин)

5 тур

  • «Глобине» (Глобине) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «ФК «Миргород-2019» (Миргород)
  • «Сенча» (Сенча) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Комунар» (Степанівка) — ФК «Дружба» (Очеретувате)

6 тур

  • «Дружба» (Очеретувате) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Комунар» (Степанівка)
  • ФК «Миргород-2019» (Миргород) — «Глобине» (Глобине)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Сенча» (Сенча)

7 тур

  • «Сенча» (Сенча) — ФК «Миргород-2019» (Миргород)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Глобине» (Глобине)
  • «Комунар» (Степанівка) — «Харчовик» (Заводське)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Семенівка» (Семенівка)

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+2 # Друг Алины Кабаевой 15.05.2020, 11:34
Огооооооо!!!! У нас на седьмой тур намечается интересная заруба.....

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка