b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1210618.jpg

Фізичне виховання є невід'ємною частиною розвитку підростаючого покоління, гармонійно формуючи тіло дитини в поєднанні з її інтелектом, волею і моральністю. Всі ми знаємо, що діти та молодь повинні вдосконалювати фізичну та психологічну підготовку для активного життя та подальшої професійної діяльності. Аналізуючи спортивну інфраструктуру Семенівського краю, можна сказати, що вона тримається в основному на місцевих любителях спорту та ентузіастах. Але ж для підлітка так важливо активно проводити свій вільний час, вести здоровий спосіб життя, займатися фізичною культурою. Цікавим та змістовним проведенням дозвілля в позаурочний час у нашому районі опікуються дитяча музична школа та Будинок дитячої і юнацької творчості, де кожен школяр може обрати собі заняття до душі. Але фізичне здоров'я потрібно теж підтримувати у належному стані. Тому діти охоче займаються спортом у дитячо-юнацькій спортивній школі, яку майже півроку очолює Юлія Дем’яненко. Ми поцікавились у Юлії Миколаївни про стан справ у нашій місцевій спортшколі.

– Семенівська ДЮСШ підпорядковується відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. На сьогоднішній день школа працює у чотирьох напрямах: дзюдо, волейбол, футбол і настільний теніс, які обслуговують 13 тренерів-викладачів. Найбільш популярним є волейбол. У цьому році ми плануємо відкрити ще й секцію по баскетболу. Особисто я викладаю волейбол у Семенівському НВК №1. У Семенівському НВК №2 викладають дзюдо (тренери Василь Марченко та Ігор Марченко), футбол (Павло Кашкарьов), волейбол (Марина Фроленкова). У Веселоподільський ЗОШ І-ІІІ ступенів Микола Забара викладає настільний теніс, а Тетяна Скрипніченко – волейбол. У Криворудській ЗОШ – футбол (Максим Романенко), у Заїчинській та Оболонській школах – волейбол (Сергій Тіщенко та Олександр Богаєвський). У цьому році наш тренерський колектив поповнився молодими спеціалістами. Це футбольний тренер Максим Романенко, Сергій Тіщенко (волейбол) та Ігор Марченко (дзюдо).

– Чи цікавиться сучасна молодь спортом?

– У ДЮСШ 271 вихованець. Цього року дітей значно більше ніж минулого року. Але, незважаючи на це, наповненість груп задовільна, як для сільської місцевості. Ті, хто бажає відвідувати заняття є, але існує проблема із транспортом. Юнаки та дівчата із задоволенням відвідують різні секції, по можливості приносять свій інвентар.

– Які труднощі виникають з моменту функціонування закладу?

– Я вважаю, що важливим недоліком у роботі школи є недостатнє фінансування. Доводиться постійно шукати спонсорські кошти. А також це слабка укомплектованість груп та якість спортивного інвентарю. Занепокоєна я ще тим, як учні розподіляють вільний від уроків час. Сучасна молодь надає перевагу новітнім технологіям та мобільним пристроям. Всесвітня павутина Інтернет, соціальні мережі посідають провідне місце в житті середньостатистичного тинейджера. Діти забувають про активний відпочинок та несвідомо завдають шкоди своєму здоров'ю.

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1210622.jpg– Які змагання ви проводите для своїх вихованців і які маєте досягнення?

– На районному рівні проводяться спартакіади, в яких ми безпосередньо беремо участь. Але через фінансові труднощі не маємо змоги їздити на обласні змагання. Це, звичайно, впливає на рейтинг, який зараховується під час змагань командами. А також діти не можуть себе проявити у грі, не вдосконалюють свою майстерність і не мають змоги здобувати досвід. Та над цим ми наразі працюємо. Серед останніх успіхів – це І місце Ярослава Доценка в обласних змаганнях з настільного тенісу (особистий залік), І місце Олександра Шабали й Ярослава Доценка в парному заліку. Хлопці додали дорогоцінні бали до рейтингу нашої школи. Я ще раз вітаю їх із перемогою, адже її не так легко здобути в командних змаганнях. b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1210614.jpgТакож хочу відзначити старанність вихованців школи Жені Дем’яненко, Інни Левченко, Сергія Левченка, Аліни Марченко. Ми покладаємо на них великі надії.

– Ваші плани на майбутнє?

– У Семенівському НВК №1 облаштовано дві роздягальні, а в перспективі тут планується ще й облаштувати тренажерний та гімнастичний зали. Основне моє завданням як керівника – створити належні умови для тренування, виховання та реалізації вподобань дітей відповідно до видів спорту, залучення якомога більшого контингенту дітей до систематичних занять спортом. Здоров'я підростаючого покоління є основою нашого майбутнього. Тому, я вважаю, збереження особистого здоров’я – не лише життєва необхідність, а й громадський обов'язок кожної людини. Ми працюємо для дітей. Тож хочу звернутися до батьків, щоб вони приділили увагу своїм дітям і зрозуміли, що спорт дбає про здоров'я підростаючого покоління. Спортивна школа працює в усі дні, крім неділі. Ви не пошкодуєте! Займайтесь спортом і будьте здорові!

Алла Прудка,
фото Михайла Погрібного
b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_gordiychenko.jpgМикола Гордійченко:
Перший директор Семенівської ДЮСШ. Викладаю дзюдо з 1995 року. У секції більше 20 дітей віком від 7 до 14 років. Заняття проходять по 2 години 3 рази на тиждень. На тренування діти приходять із великим задоволенням, відвідують секцію не тільки учні Семенівських шкіл, а й приїжджають із Устимівки та Заїчинців. Склад дітей змінюється, адже дзюдо дається не кожному, залишаються витривалі та цілеспрямовані. Вихованці беруть участь у районних та обласних турнірах. Хотілося б відзначити Назара Шарого, Женю Дем’яненко, Руслана Костюка, Юрія Черевка, Богдана Конюшенка. Бажаю своїм вихованцям досягати найвищих результатів. Прикро, що в Семенівській ДЮСШ слабка матеріальна база, не вистачає тренажерів і татамі. Учням кімоно доводиться купувати за батьківські кошти, а щоб поїхати на обласні турніри шукаємо спонсорську допомогу.

 b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_klimec.jpgРоман Климець:
Навчаюсь я в 10 класі. Цього року профільне навчання забирає багато зусиль і часу, але намагаюся встигати і з уроками, і з тренуванням. Займаюся спортом з раннього дитинства. Спочатку грали з хлопцями у футбол на майданчику, потім займалися важкою атлетикою, а тепер велику увагу приділяю волейболу. Спорт не тільки загартовує організм, а й виховує командний дух, витривалість.
b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_zgola.jpgРоман Згола:
У ДЮСШ я ходжу на секцію волейболу. Записатися мені порадили однокласники, і вже 4 місяці я серйозно займаюся цим видом спорту. Для мене спорт – це важлива частина мого життя, заняття приносять мені велике задоволення. У майбутньому хочу стати фітнес-тренером. 

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_demyanenko_julia.jpgДем’яненко Юлія Миколаївна

У 1999 році закінчила Семенівський НВК №1.

У 2004 році – Полтавський національний педагогічний університет

імені В. Г. Короленка за спеціальністю «Вчитель фізкультури».

З 2009 по 2011 рік – учитель фізкультури в дитячому садку «Медок» (м. Київ).

Із жовтня 2014 року – рішенням 33 сесії Семенівської районної ради

призначена директором Семенівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка