ТОВ Сапсан

Детальніше...

Мисливсько-рибальське товариство ТОВ «Сапсан-Семенівка», що знаходиться на Біляківському водосховищі, намагається дбати не лише про збереження та відтворення природних ресурсів – запасів риби, птиці та звірів у водоймах, болотах і в лісових масивах, а й створювати безпечні та комфортні умови для рибальства та відпочинку як місцевих жителів, так і всіх бажаючих. Цей позитивний приклад вартий наслідування, адже питання збереження здоров’я людей, а особливо дітей, завжди повинне бути пріоритетом у будь-якій діяльності. Щоб зменшити ризик нещасних випадків на воді, рятувально-водолазною службою Полтавської обласної ради обстежено дно водної акваторії, прилеглої до пляжу ТОВ «Сапсан-Семенівка», загальною площею 400 м2. Виготовлений акт-обстеження та паспорти пляжу і підводної його частини. Пройшли курс навчання рятувально-водолазної служби два працівника ТОВ «Сапсан-Семенівка», які будуть нести відповідальність за рятувальний пост на пляжі, який облаштований буйками, є рятувальний човен, а також усі необхідні засоби для рятування потопаючих. Товариство здійснює підготовку введення в експлуатацію території для відпочинку на риболовній базі Біляківського водосховища. Для бажаючих провести час на водоймі, серед чудових краєвидів у комфортних умовах організовано п’ять вагончиків, що мають по 6 спальних місць. Оренда вагончика класу стандарт коштуватиме 200 грн. за добу, покращений варіант з холодильником – 300 грн., люкс (з холодильником і кондиціонером) обійдеться у 400 грн. Оренда вагончика без ночівлі коштуватиме 50% від повної вартості. Підведено електроенергію, водопостачання. За окрему плату надається постільна білизна, електричний чайник, вентилятор, мангал для приготування шашлика. Біля кожного вагончика облаштовано територію, збудовані зручні альтанки.

Інформацію про дату введення в експлуатацію території відпочинку буде надано додатково.

Євгеній КАРАПУЗЬ,
директор ТОВ «Сапсан-Семенівка».

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Детальніше...

ТОВ «Сапсан-Свменівка», орендар Біляківського водосхо­вища, спільно з Хорольським МУВГ (міжрайонним управлінням водного господарства – балансо-утримувачем гідротехнічних споруд) проводять чистку та углиблення підвідного каналу, що веде до насосної станції, яка слу­гує для підтримання належного рівня води в Біляківському водосховищі, що дає змогу більш ефе­ктивно використовувати насоси. Підтримання рівня води в Біля­ківському водосховищі забезпе­чує належний рівень підґрунто­вих вод, що в свою чергу в посу­шливий сезон перешкоджає за­горянню торфів.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
Детальніше...

14 червня, у селі Біляки на базі мисливсько-рибаль­ського товариства «Сапсан-Семенівка» відбулось цікаве, насиче­не різноманітними конкурсами та виступами професійних і аматор­ських художніх колективів змаган­ня з рибної ловлі.

Починаючи з 7 ранку, більше 50 рибалок пройшли реєстрацію та отримали картки учасників зма­гання. У ході жеребкування було визначено сектор та місце для ко­жного з рибалок. За правилами проведення змагання учасники мали право ловлі на одну вудочку з одним гачком та без викорис­тання заборонених засобів при­корму. Сам процес риболовлі роз­почався за пострілом з рушниці о 9 ранку і тривав близько 3-х го­дин. Найпершу рибину в змаган­нях упіймав Антон Винник, один із наймолодших рибалок, який і був відзначений заохочувальним призом та солодощами. Наталія Носова, як єдина жінка-учасниця змагань, також відзначена і не за­лишилася без нагород та призів. Адже Наталія Василівна не по­ступалася чоловікам і виловила близько 6 кг риби.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка