Турнір на Біляківському водосховищі від ТОВ

14 червня, у селі Біляки на базі мисливсько-рибаль­ського товариства «Сапсан-Семенівка» відбулось цікаве, насиче­не різноманітними конкурсами та виступами професійних і аматор­ських художніх колективів змаган­ня з рибної ловлі.

Починаючи з 7 ранку, більше 50 рибалок пройшли реєстрацію та отримали картки учасників зма­гання. У ході жеребкування було визначено сектор та місце для ко­жного з рибалок. За правилами проведення змагання учасники мали право ловлі на одну вудочку з одним гачком та без викорис­тання заборонених засобів при­корму. Сам процес риболовлі роз­почався за пострілом з рушниці о 9 ранку і тривав близько 3-х го­дин. Найпершу рибину в змаган­нях упіймав Антон Винник, один із наймолодших рибалок, який і був відзначений заохочувальним призом та солодощами. Наталія Носова, як єдина жінка-учасниця змагань, також відзначена і не за­лишилася без нагород та призів. Адже Наталія Василівна не по­ступалася чоловікам і виловила близько 6 кг риби.

Після закінчення риболовлі уча­сників запросили на підрахунок та зважування улову для підведення підсумків змагань. Суддівській бригаді на чолі з Євгеном Карапузем, директором ТОВ «Сапсан-Семенівка», довелося непросто, адже на визнання було багато достойних претендентів. У кате­горії «Найбільша рибина» пере­могу виборов В'ячеслав Гришненко. Його впіймана рибина важи­ла 1,016 кг. Переможцем у номі­нації «Найбільша кількість вилов­леної риби» став Ігор Гуменюк, який зумів наловити 14,8 кг риби. ІІ місце завоював Юрій Кулик. Його переможний трофей стано­вив 9,4 кг. ІІІ місце дісталось Оле­ксандру Дуденченку - 6 кг. Від­значили і учасника, який упіймав найлегшу рибинку - усього 20 г. Ним став Сергій Черненко.

Усі переможці нагороджені ку­бками, медалями, грамотами та цінними призами, а також оплес­ками присутніх. Церемонію наго­родження провів керівник органі­заційного комітету, голова ради сільськогосподарських товарови­робників Сергій Семигреєнко. Організатори святкового заходу не оминули і найактивніших убо­лівальників. їх нагороджено пода­рунковими статуетками, наймо­лодших - солодощами, якими за­безпечив керівник ВТК «Лукас»

Олександр Лукацький. У ході святкувань вручено подяки також тим, хто будував водосховище: Миколі Рябичу, Петру Дем'яненку, Володимиру Омельченку, Ми­колі Гаврисю, Петру Гаркуші, Ві­тору Солоду, Миколі Оканю, Во­лодимиру Мізіну, Миколі Линцю, Володимиру Трупову, Олексію Балицькому.

 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка
 Змагання ТОВ Сапсан-Семенівка   

Також серед рибалок - учасни­ків змагань проводилась лотерея, де розігрувались різне риболове­цьке спорядження та солодощі. Було де проявити свої здібності і любителям спорту. Змагання з пляжного волейболу показали, що команда із с. Біляки була найсильнішою, вона виборола І місце, ІІ місце завоювали спортсмени із с. Очеретувате, ІІІ місце дісталось об'єднаній команді Семенівщини з імпровізованою назвою «Пузирьки». Команди нагоро­джені грамотами, меда­лями та грошовими премі­ями.

Серед учасників змагань та багаточисе-льних уболівальників ві­тали насиченою конце­ртною програмою художні мис­тецькі колективи «Славутич» Па­лацу культури ім. Петровського м. Кременчука, «Барви» Семенівсь-кого районного Будинку культу­ри, вихованки Семенівської ДМШ Лінда Задорожна, сестри Діана та Ілона Міхно. Неймовірною ене­ргією заряджали усіх присутніх гості із Хорольщини: жіночий ан­самбль «Червона калина» та чо­ловічий «Трубайцівські парубки» при Трубайцівському сільському Будинку культури (директор На-талія Кочура, художній керівник і баяніст Сергій Ватуля), учасника­ми яких є самодіяльні артисти не лише с. Трубайці, а й сусіднього Бовбасівського сільського клубу (директор та баяніст Віталій Обуховський). Завзяті любителі на­родного українського пісенного мистецтва якраз повернулись із фольклорного фестивалю, що проходив у с. Вишняки, і, отрима­вши достойні нагороди (чолові­чий гурт нагороджений дипло­мом І ступеня), були у піднесено­му настрої та намагалися створи­ти святкову атмосферу для учас­ників риболовецьких змагань.

Учасників змагань та всіх при­сутніх щиро вітали депутати обл-ради Олександр Удовіченко, Во­лодимир Онищенко, Сергій Полу­пан, Тетяна Устименко, Олег Овчарь, а також начальник Хорольського міжрайонного управління водного господарства Олек­сандр Нерода, Герой України, керівник ПАФ «Україна» Іван Ба-люк, приватний підприємець Во­лодимир Талавер, керівник ВТК «Лукас» Олександр Лукацький.

Організатори підготували для учасників змагань святковий стіл з частуваннями. Усі бажаючі мог­ли покататися на катері, посма­кувати рибною юшкою, шурпою, варениками, які приготували пра­цівники ТОВ «Сапсан-Семенівка», ресторану «Атлант», пред­ставники сільських громад райо­ну та скористатись послугами то­ргівлі, де пропонувались товари на будь-які смаки: напої, морози­во, шашлики із свинини, барани­ни, сома, а також поспівати і по­танцювати. Присутніх пригощали полуницями, черешнями та смо­родиною. Усім припала до смаку запаш­на рибна юшка, яку приготували гості із с. Трубайці сусіднього Хорольського району Анатолій Дрюченко та Руслан Золотарь. Достойно оцінили і традиційне фірмове блюдо із картоплі, над приготуванням якого вправно по­працював Олександр Гетьман, помічник-консультант народного депутата Володимира Пилипенка та колишній Василівський сіль­ський голова (попердніх 4-х скли­кань). Аромат від смаженої кар­топлі із свининою, приправленої овочами, приваблював присутніх неймовірними пахощами. Олек­сандр Васильович пригощав ба­жаючих своїм витвором і радів за онука, трирічного Владика, який також намагався вловити рибу під керівництвом тата Олександра Дуденченка, одного із когорти переможців рибальських змагань. До речі, Владик та його колега по рибальських баталіях, одноліток Гліб Овчарь, також отримали со­лодкі призи. Палкий прихильник рибної ловлі, який уже не вперше бере участь у таких змаганнях, цьогорічний пе­реможець Ігор Гуменюк зазначив, що отримав неабияке емоційне задоволення від чітко спланова­ного та організованого святково­го дійства, від спілкування з жи­телями Семенівщини та неповто­рної місцевої природи. І наголо­сив, що, незважаючи на примхли­ву погоду, яка цього разу силь­ним шквальним вітром вирішила перешкодити змаганням, учасни­ки - справжні любителі рибної ловлі - достойно справились із поставленим завданням. Єгер мисливсько-рибальського ТОВ «Сапсан-Семенівка» Воло­димир Невкритий разом із праців­никами товариства брали актив­ну участь у підготовці до змагань. Зокрема, із заповзятістю готува­ли для присутніх юшку та кашу, щиро вболіваючи за учасників. Володимир Михайлович вважає, що такі масові, тематичні заходи для людей необхідно проводити систематично. Тетяна Лисенко приємно враже­на привабливою та охайною те­риторією ТОВ «Сапсан-Семенівка», де проводились змагання, а також зручно облаштованими мі­сцями для рибної ловлі. Тетяна Олександрівна від усіх присутніх висловлює вдячність працівникам мисливсько-рибальського товари­ства та організаторам змагань за те, що завдяки їм жителі району отримали добру нагоду поспілку­ватися та відпочити у родинному колі, а також з колегами, друзями та односельцями.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка