b_385_225_16777215_00_images_news_2018_01_43554345345.jpg

Ситуація яка склалася в державі пов’язана з сепаратистськими діями та прямою агресією на Сході України, коли велика кількість патріотів України героїчно виконує свій військовий обов’язок в рядах Збройних сил України, але є громадяни які ганьблять високе звання захисника Вітчизни, самовільно залишають військові частини, вчиняють дезертирство.

Інформація щодо розшуку військовослужбовців які самовільно залишили військові частини, чи місце несення служби може сприяти поверненню їх до військових частин, в разі неявки до військових частин, їх дії матимуть ознаки злочину, які підпадають під кримінальну відповідальність, а саме за такими статтями:

  • ст. 407 Кримінального кодексу України – самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин тривалістю понад один місяць, караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років;
  • ч. 1 ст. 408 ККУ дезертирство, тобто залишення військової частини або місця служби з метою ухилитися від військової служби, а також нез’явлення з тією самою метою на службу у разі призначення, переведення, відрядження, відпустки або з лікувального закладу, караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років;
  • ст. 408 ККУ дезертирство вчинене в умовах особливого періоду, карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Список зареєстрованих в Семенівському районі Полтавської області військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби) або не вийшли на військову службу та перебувають у розшуку станом на 10.01.2018 року

Військове звання, прізвище, ім’я, по-батькові

Дата народження

Місце реєстрації

мол. сержант БОРОВИК Ігор Володимирович

22.04.1985 р.

с-ще Семенівка

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Влад 16.01.2018, 16:35
Сложный год был,налоги,катастрофы,проститу ция,бандитизм и недобор в армию.С последним мирится нельзя было и за дело принялся знающий человек-наш военком.Он собрал всех тунеядцев,дураков и калек в районе,даже глухих определил в погранотряд"Альпийские тетерева".Сколько лет прошло,а они еще где-то чудят! :eek:
# Oleg 17.01.2018, 11:51
Наважусь спитати.А багато діток пузатих гаманців служать в армії?Чи вона,армія як була РККА так і зосталась.Чи хоч один синок наших вельмишановних депутатів був хоча би поранений в АТО.
# Микита 17.01.2018, 13:32
хай шивила розкаже як он був в ато

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка