У березні 2021 року в заочному форматі на Полтавщині тривав зональний етап конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Організатори заходу – Департамент освіти і науки Полтавської ОДА та Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (ОЕНЦУМ).

Колективи екологічної просвіти – одна з нетрадиційних форм екологічного виховання молоді, дієва пропаганда екологічних знань серед усіх верств населення. Головна мета – це активізація екологічного руху у своїй місцевості, формування екологічної культури, привернення уваги місцевої влади, громадських та державних організацій до екологічних проблем.

У Полтавській області екологічний рух зародився понад три десятиліття тому і щороку прогресує – на даний час в області нараховується 328 екологічних агітбригад, у яких задіяні 3526 дітей, та 78 екологічних театрів, які відвідують 967 учнів. Серед них колективи Семенівської громади – екологічний театр «Червона стріла» Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів та екологічна агітбригада «Шанс» Семенівського НВК № 1 імені М. М. Хорунжого.

Це юні природолюби, котрі, б’ючи на сполох, не залишають нам, дорослим, вибору стояти осторонь проблем довкілля. Обидва колективи гідно виступили, розкрили тематику цьогорічного конкурсу «Атака вірусів. Урятуй планету!» та здобули почесне друге місце.

Вітаємо!

«Телерадіокомпанія-Інформ»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка