6 травня в актовому залі Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського свою книгу «Згадуючи пережите» презентував заслужений працівник культури України Василь Пилипенко. Свої мемуари Василь Амвросійович присвятив мамі, бо саме вона займалася вихованням дітей, так як батько письменника не повернувся з фронту. Він згадував, якою ласкавою була його мама, і, не зважаючи на тяжкий труд, вона завжди знаходила час для маленького Василя. Автор довго не міг наважитися писати книгу, але знайшлися люди, які переконали письменника взятися за перо, за це він особливо вдячний своїм дітям – донці Наталії та сину Андрію.

На презентацію книги завітало чимало гостей, а вірніше, друзів письменника. З вітальними словами до Василя Амвросійовича виступила секретар Полтавської міськради Оксана Деркач. Заступник голови Полтавського облвиконкому у 1986 р. Борис Чичкало говорив, що цю книгу повинна читати сучасна молодь – потрібно знати, чим жило молоде покоління, особливо сільське, минулого століття. Герой України Іван Балюк розповів, як артисти філармонії в рамках творчої програми «Майстри мистецтв працівникам села» приїхали з найпершим концертом до його Радивонівки, а він заради цього запровадив вихідний. 

Особливу подяку Василь Пилипенко висловив екс-депутату обласної ради від Семенівщини Володимиру Онищенку: «Найприємніше мені було працювати з тими високими посадовцями, які можуть творити, які ідейні. Мені випала велика честь працювати з людиною з великої літери – Володимиром Вікторовичем Онищенком. У його думках народжувалося скільки ідей, які гідно треба було втілювати в життя». Сам Володимир Онищенко пригадав, як Василь Пилипенко турбувався за філармонійців, при будь-якій можливості говорив, що ще не всі достойні отримали звання. Він із задоволенням надав слово голові Семенівської організації «Рідне Місто» Валерію Книшу, з яким Василя Амвросійовича поєднує творча співпраця в рамках акції «Майстри мистецтва – трудівникам села». Закінчилися такі урочистості подарунком від філармонії, що ним насолоджувалися всі присутні.

Інна ВЕРБНЯК,
фото Михайла ПОГРІБНОГО

mt_gallery: «Згадуючи пережите»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Robin Hood 16.05.2016, 17:23
Хай хто що не каже, а Онищенко був знахідкою для Семенівського району.... 8) 8)
0 # Злидня 16.05.2016, 19:07
Стовідсотків :sad:
0 # Rodgers 16.05.2016, 19:59
Цікаво, а теперішні депутати облради щось роблять? :-?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка