bloomberg.png

Після удару санкцій по російській економіці і ескалації конфлікту в Сирії, президент РФ Володимир Путін не хоче ще більше погіршувати відносини з США і вимагає від своїх чиновників урізати антиамериканську риторику.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Bloomberg.

За їхньою інформацією, в Кремлі були "злі", коли посол Росії в Лівані Олександр Засипкін заявив, що РФ буде збивати американські ракети, випущені по Сирії.

Також, саме надією на часткове відновлення відносин пояснюється зволікання Росії з прийняттям пакета "антисанкцій", розгляд якого відклали на 15 травня. 

"Путін розуміє, що Росія не може змагатися з Заходом в економічній сфері, і не хоче починати війну", - сказав Bloomberg президент Центру політичних технологій Ігор Бунін.

Крім того, російська влада сподіваються, що президент США Дональд Трамп зможе зупинити погіршення відносин між країнами, з огляду на те, що він все-таки привітав Путіна з перемогою на президентських виборах в Росії, незважаючи на різку критику цього рішення.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп вирішив відкласти нові санкції проти Росії, введення яких з понеділка, 16 квітня, анонсувала постпреда США Ніккі Хейлі.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

-1 # мішель 19.04.2018, 17:17
https://www.facebook.com/ErichHartmannTV/videos/2026554974243040/
-2 # Oleg 19.04.2018, 18:52
Мішіко,ну і що ти цим хотів зказать,ти сам такий як ця бабця. :-) :lol:
0 # мішель 19.04.2018, 19:30
Ти ще хужий....так я ж мовчу |-)

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка