b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_Pilipenko_pilipenko_2014.jpg

Традиційно, завершивши останні намолоти, зібравши до останньої зернини дорідні врожаї пізніх культур, перед тим як дати рідній землі спочити, Ви святкуєте своє професійне свято. Цей день об’єднує всіх, хто любить село, землю, працює на ній, годує нашу Україну, а отже, всіх нас, адже усі ми, за великим рахунком, єдиного селянського роду.

Полтавщина споконвіку славилася родючою землею,  а тому по праву вважається сільськогосподарським регіоном. І нині, коли наша держава переживає скрутні часи, коли практично повністю знищена галузь тваринництва, коли селяни найродючішої землі в світі змушені виживати, трудівники полтавського краю, не покладаючи рук, з вірою в краще майбутнє і не зменшуючи обсяги виробництва у цьому регіоні працюють у новому форматі уже сучасних сільськогосподарських відносин.

В аграрному секторі виробництва не буває легко. Саме з метою полегшення тяжкої праці хліборобів, виробників, фермерів, спільно з аграріями регіону, при підтримці профільного комітету Верховної Ради нам вдалося протягом нетривалого часу існування парламенту попереднього скликання ініціювати та забезпечити реалізацію кількох надважливих законопроектів, що спростили, здешевили, а в окремих випадках – удосконалили механізми господарювання.

Не менш важливі завдання у нас і попереду. Ми повинні максимально зміцнити потужності виробництва аби стати рівноправним партнером світової організації торгівлі, а головне – забезпечити для національного виробника провідні позиції на світових ринках продовольства.

Переконаний, спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо досягти бажаних результатів.

Тож, зичу всім міцного здоров’я, добробуту і родинного затишку, а також бажаю нових успіхів у Вашій нелегкій справі на благо нашої Батьківщини.
Нехай і надалі колосяться щедрими урожаями Ваші ниви і втілюються в життя плани.

З повагою,

народний депутат України

VІІ скликання                                                       Володимир ПИЛИПЕНКО

 

 

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # святослав 16.11.2014, 20:48
Якби не цей кривавий гречкосій - Полтавщина точно б без врожаю залишилася ! Ганьба і люстрація зраднику Батьківщини !
0 # Злидня 16.11.2014, 20:50
Хух...І тут про люстрацію!Шановний!Читайте закон.Хочете крові?Кровавий ви наш :lol:
0 # Рибак 16.11.2014, 21:59
А цей Святослав починає доставать! Обострение на молодика у майданутого почалось?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка