b_385_225_16777215_00_images_news_2018_politic_krutko_juri.jpg

У четвер, 18 жовтня, на офіційному сайті Міністерства юстиції України в Єдиному реєстрі громадських формувань відбулись зміни – офіційно зареєстровано голову Аграрної партії України (АПУ) Юрія Крутька.

Про це повідомила прес-служба партії, інформує ukranews.com.

12 вересня на позачерговому з’їзді партії були достроково припинені повноваження Віталія Скоцика як голови партії. Новим головою партії обрано Крутька Юрія Миколайовича. Зважаючи на обрання нового голови партії, відповідно до п. 2 ст. 30, п. 6 ст. 32, п. 1 ст. 33 статуту партії переобрані заступники голови партії, якими стали Іван Чайківський (голова Тернопільської обласної організації АПУ), Сергій Гайдай (голова Чернігівської обласної організації АПУ), Олег Корбан (голова Київської обласної організації АПУ), Алім Міщук. Також було обрано новий склад політичної ради та центральної контрольно-ревізійної комісії партії.

Член Контрольно-ревізійної комісії Аграрної партії, кандидат юридичних наук Олександр Кулик повідомив, що дострокове припинення повноваження Віталія Скоцика як голови партії відбулось у зв’язку з грубим порушенням ним статуту партії.

Крутько в свою чергу коментуючи рішення позачергового з’їзду зазначив, що своїм головним завданням на чолі партії в цей період бачить роботу із підготовки партійного праймерізу щодо обрання наступного голови партії. Своє призначення вважає проявом довіри однопартійців до нього.

«Аграрна партія України гідно пройшла етап випробувань і внутрішнього очищення, продемонструвавши високий рівень партійної дисципліни і патріотизму. Ми проведемо необхідні організаційні заходи і візьмемо активну участь у президентській і парламентській виборчих кампаніях. Наша мета – власна фракція у Верховній Раді України і ми виконаємо поставлені завдання», – зазначив Крутько.

За словами голови партії 19 жовтня відбудеться черговий з’їзд на якому будуть присутні делегати і понад 7 тис. членів партії з усіх регіонів України та розглянуті питання змін до складу політради і принципи участі Аграрної партії у президентській, парламентських виборчих кампаніях.

Довідка. Крутько Юрій Миколайович, 53 роки, очолює громадську спілку «Аграрна самооборона України», фермер, керівник агрофірми «Славутич». Має двох доньок та внука.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Україночка) 19.10.2018, 09:25
Не так давно Скоцик кричав, що у нього Тимошенко з Медведчуком хочуть партію забрати :lol: Я так зрозуміла у них вийшло? :lol: :-*
# Засиратор жизнєй брехунів 19.10.2018, 19:52
а скоцик тепер француський імператор :D :D
# Українець 19.10.2018, 20:57
Я так зрозумів сам у президію потім одну а потім ще одну активістку протягнув у президію а це ще й Крутька з Подолу пристроїв таке як сімейний підряд.А взагалі вірилось що партія буде більш активно боротись за інтереси села а не за партійне корито.ВАЖКІ ЧАСИ НАСТАЮТЬ ДЛЯ НАШОГО СЕЛА АЛЕ НІЧОГО НАС НЕ ВЧИТЬ ГРИЗНЯ ЧВАРИ БРЕХНЯ...
# Орион 19.10.2018, 21:12
Відтак, Політрада партії, ухвалила рішення про виключення Скоцика з політсили «у зв’язку з грубим порушенням ним Статуту партії та вчиненням дій, які завдають шкоди авторитету та дискредитують керівний орган». Знову чвари? Чи переформатування до виборів? А на місцевому рівні?
# Українець 19.10.2018, 21:18
Якщо вірити тим кого віджимали то партія вистояла і відбила рейдерську атаку а взагалі плюралізм повинен бути у любій партії головне щоб зе село не забували а не тільки про землю.
# Рибак 21.10.2018, 18:26
прочитав декларацію Крутька і ох...л!!! Брехло ще те!!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка