rada.jpg

Народні депутати з "Блоку Петра Порошенка" Микола Паламарчук, Артур Палатний та Олег Велікін зареєстрували у Верховній Раді законопроект (№9306) про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за наклеп. Сьогодні документ відправили на розгляд Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що одним з останніх випадків "поширення неправдивої інформації є випадок із звинуваченнями, які звучать з боку деяких ЗМІ на адресу народного депутата про причетність до скоєння особливо тяжкого злочину (напад на громадську активістку Катерину Гандзюк)". Вказується, що санкція за наклеп повинна передбачати від штрафу до трьох років в'язниці.

Нагадаємо, що 16 січня 2014 року Верховна Рада підтримала запровадження відповідальності за поширення наклепу, в тому числі в інтернеті. Кримінальний кодекс України було доповнено статтею 151 "Наклеп". Наклепом автори ("регіонали" Вадим Колесніченко і Володимир Олійник) назвали "умисне поширення завідомо неправдивих відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи". 28 січня 2014 року закон було скасовано. 

Читайте також: Мер Херсона назвав слідству прізвище замовника нападу на Гандзюк 

Радниця мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада в київській лікарні. Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність та хімічні опіки 39% тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини. Після смерті Гандзюк кримінальну справу про замах на неї перекваліфікували за статтею "закінчене умисне вбивство"

За даними ЗМІ та активістів, помічник депутата від БПП Миколи Паламарчука Ігор Павловський є посередником між виконавцями і замовником вбивства активістки. Саме він передавав грошові кошти керівнику групи виконавців - Сергію Торбіну. Після затримання групи виконавців Павловський був готовий здати замовника вбивства, але зміг домовитися з правоохоронцями.

10 листопада співробітники СБУ затримали Павловського, через день його заарештували без права внесення застави.

Детальніше про діяльність Катерини Гандзюк у Херсоні та ймовірних замовників її вбивства читайте в матеріалі Сергія Рахманіна "Порука" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Джерело: https://dt.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# мішель 21.11.2018, 18:46
Так он воно чого ...ОЛЕЖКО ВАСЬКОМ став }(
Відчуває грішок |-)
# вася 21.11.2018, 19:54
мішель,олєг живе в Семенівці,а його двоюрідний брат Василь живе в Глобино по вул.Молодіжній що в районі авіамістечка.Так що пане мішель мимо.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка