b_385_225_16777215_00_images_news_2019_630_360_1452272735-1604-naruchniki.jpg

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури заступнику начальника одного з відділень поліції Полтавського районного управління Головного управління Національної поліції в Полтавській області повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, працівник поліції вимагав 40 тис. грн від директора товариства за закриття кримінального провадження стосовно останнього та не перешкоджання у подальшому його господарській діяльності, пов’язаній із заготівлею деревини. Підозрюваного в порядку ст. 208 КПК України затримано після одержання частини неправомірної вигоди на суму 8 тис. грн.

За клопотанням слідчого, погодженого з прокурором, слідчим суддею Октябрського районного суду Полтави правоохоронцю обрано запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави. Наразі вирішується питання про відсторонення його від посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Слідчі та процесуальні дії тривають.

Пресслужба Полтавської обласної прокуратури

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка