janik.jpg

КИЇВ. 21 лютого. УНН. Екс-президент України Віктор Янукович розповів про свої душевні муки у ефірі російського федерального каналу "Росія 1", передає УНН.

"Звичайно, у мене боліла душа. Були безсонні ночі, страшні переживання і гіркота від тієї несправедливості і дурості, які скоєні в Україні щодо моєї батьківщини і до українського народу. Але у мене не було можливості повернутися", - зазнаив В.Янукович.

Колишній очільник країни розказав про людей, які і досі присутні в Україні і моніторять ситуацію за його завданням. Не повертається екс-президент, за його словами, тільки тому, що "вороги зроблять все, щоб мене знищити".

"Я шкодую, що не зміг цього зробити (повернутися в Україну - ред.). Але, як кажуть, Господь Бог залишив мені життя, напевно, для чогось я потрібен", - наголосив В.Янукович.

Нагадаємо, постпред РФ при ООН В.Чуркін заявив під час засідання Радбезу ООН 3 березня заявив, що екс-президент України Віктор Янукович у листі від 1 березня попросив президента Росії Володимира Путіна ввести війська в Україну.

Тоді В.Чуркін зазначив, що саме цей заклик спонукав РФ застосувати збройні сили для "відновлення справедливості".

Джерело: УНН

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Леля 21.02.2015, 18:57
Душевнохворий... Таких навідь не судять...
0 # святослав 21.02.2015, 21:38
Дві ходки в зону , як виявляється , проффесору так ,,ума й не вставили,, ! ЗА НИНІШНІ КРИВАВІ ЗЛОЧЕНИ - ЙОГО ТРЕБА РОЗСТРІЛЯТЬ ! Зрада Батьківщини - це тобі ,,вітьок ,, не хухри - мухри ,, - це вже ,,вишка,, ! УНН - сайт олігарха - І . Коломойського !

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка