b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_1393844979-8316.jpg

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у середу заявила, що Німеччина виступає за пвведення в дію нових санкції Євросоюзу проти Росії поки не стане зрозумілим, що мирний план для східної України повністю виконується, передає УНН з посиланням на Associated Press.

"Ми підтримуємо опублікування (в офіційному журналі ЄС - ред.) цих санкції і я сподіваюся, що рішення буде прийняте найближчим часом", - зазначила вона.

Також Меркель додала, що ситуація покращилася, але є "відсутність ясності про виконання" різних положень плану щодо встановлення миру в регіоні.

Як повідомлялося, в понеділок Євросоюз остаточно узгодив розширені секторальні санкції проти РФ. При цьому вступ їх в силу було відкладено на найближчі дні, щоб мати можливість вивчити виконання угоди про припинення вогню і мирного плану в Україні. Від імені голови Євроради Хермана ван Ромпея було заявлено про готовність ЄС переглянути узгоджені санкції "повністю або частково", в залежності від ситуації в Україні.

Зазначимо, що комітет постійних представників країн ЄС обговорить у середу можливість ввести нові секторальні санкції проти Росії, публікація яких була відкладена у зв'язку з дією перемир'я в Україні.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 11.09.2014, 19:39
Да ты, я вижу никак не уймешься, Ангела!? (коментарий фото)
0 # Rodgers 11.09.2014, 20:34
Так точно! :P

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка