Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2016/semenivschyna/03/ischeikin/P1290096.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2016/semenivschyna/03/ischeikin/P1290096.jpg'
P1290096.jpg

2 березня народний депутат України Костянтин Іщейкін із робочою поїздкою відвідав Семенівщину. Розпочався візит народного депутата у селі Біляки із огляду шлюзу №5, дамби Біляківського водосховища, відвідних та меліоративних каналів. Місцеве водосховище орендує ТОВ «Сапсан-Семенівка». Недосконалість законодавства призвело до того, що процес оформлення оренди водойми триває третій рік. Врешті-решт, цими днями паспорт було отримано, що надасть змогу товариству сплачувати оренду в повному обсязі – не тільки за водний об’єкт, а й за землі водного фонду. Це дає можливість і орендарям, і державним органам спільними зусиллями провести ремонт всієї споруди. Водність магістрального каналу річки Хорол з кожним роком знижується, пропускна спроможність теж зменшується. За цей час товариство «Сапсан-Семенівка» відновило насосну станцію.

Як зазначив Костянтин Іщейкін, увага до проблем екології останнім часом значно зросла. Прийнято ряд важливих рішень щодо збору за забруднення навколишнього середовища, розподілу екологічних коштів тощо. Для Полтавщини та Семенівщини зокрема, актуальне питання здійснення заходів із недопущення пожеж на торфовищах. Одним із варіантів вирішення цієї проблеми є підняття рівня підземних вод, передумовою яких є ряд заходів – розчищення русла річки Хорол, каналів бокової мережі, ремонт дамби Біляківського водосховища, відновлювальні роботи системи шлюзів. Про це йшлося на нараді з питань визначення та проведення заходів по очищенню русла річки Хорол на території Семенівського району, яка відбулася у селі Заїчинці. Участь у ній узяли голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, начальник Хорольського міжрайонного управління водного господарства Олександр Нерода, представники ТОВ «Сапсан-Семенівка», сільські голови Роман Мидловець, Сергій Сирота, Юрій Романюк, депутати районної ради Валерій Книш, Сергій Семигреєнко, Юрій Костюк, Сергій Губаренко та Олександр Гетьман. У ході наради обговорено питання відновлення меліоративних осушувальних систем на території Біляківської, Заїчинської, Василівської сільських рад та проведення культуртехнічних і днопоглиблюючих робіт по очищенню русла річки Хорол на території Семенівського району, ремонту греблі Біляківського водосховища та відвідних каналів, співфінансування вищезазначених робіт. Розроблено детальний план та першочерговість дій у вирішенні цієї проблеми.

Наш район входить до 148 виборчого округу, по якому балотувався Костянтин Євгенович і тому соціально-економічний розвиток району перебуває у полі уваги народного обранця. Підтвердженням цьому є виділення із державного бюджету 1,5 млн. грн. на об’єкти освіти та медицини, які отримано та освоєно у повному обсязі – здійснено енергоощадні заходи. Три із них у ході візиту Костянтин Іщейкін спільно із головою райдержадміністрації Віктором Федоренком, головою районної ради Віктором Юрченком мав змогу оглянути та оцінити їх ефективність. Делегація відвідала Погребняківську школу, де здійснено ремонт рулонної покрівлі спортивної зали, оглянуто встановлений твердопаливний котел в Оболонській амбулаторії сімейної медицини, а також замінені вікна і придбане шкільне обладнання у Семенівському НВК №1 імені М. М. Хорунжого.

Також, у ході поїздки Костянтин Іщейкін провів багато робочих зустрічей. Візит до села Очеретувате – знаковий для народного обранця, адже тракторна бригада місцевого ПСП «Дружба» була початком знайомства Костянтина Іщейкіна із Семенівщиною. Не випадковими були відвідини села Пузирі, де основним орендарем земель є ТОВ «Агрофірма Дніпроагролан», адже міцна й успішна співпраця сільгоспвиробників з місцевою владою є запорукою соціального розвитку села. Тому Костянтин Іщейкін зустрівся з керівником агрофірми Валерієм Стрелковським та сільським головою Юлією Жидок. Маючи цілковите взаємопорозуміння, обидві сторони всебічно піклуються про розвиток інфраструктури та соціальних процесів. За останні роки збудували два дитсадки, у Богданівці – амбулаторію. У Пузирях ТОВ «АФ Дніпроагролан» опікується медпунктом та поштою. Також здійснюється підвезення дітей у Богданівку, Худоліївку, Пузирі.

Спілкувався Костянтин Євгенович також з педагогічним колективом та батьківським комітетом Семенівського НВК №1, працівниками Богданівського та Пузирівського ФАПів, Наріжанської та Погребняківської шкіл, у селі Оболонь відбулася зустріч з місцевими жителями та працівниками медичних закладів. Крім того, народний депутат зустрівся із депутатами обласної ради, селищним та сільськими головами, представниками агроформувань району. Вшановуючи пам’ять загиблих в АТО, Костянтин Іщейкін поклав квіти до меморіальних дощок Володимиру Шульзі у Семенівці та Євгену Клименку в Оболоні.

mt_gallery: Візит К. Є. Іщейкіна до Семенівського району

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Хвеська 03.03.2016, 18:04
Це дуже добре що пан Іщейкін провідали своїх виборців.Хай приїздить по теплу з вудочкою порибалити на Біляківському водосховищі.А на світлинах нашіі Сергій Васильович і Віктор Миколайович та і інші керівники району справненько(справненько) виглядять. От тіко пан Іщецкін щось худенький. мабуть в Києві в депутатській столовці харч слабий. І чого жодного слова не сказали пану депутату що протікає покрівля в райлікарні та потрібні кошти на ремонт
0 # Хвеська 03.03.2016, 18:10
А ще можна було пана Іщейкіна повезти на екскурсію на центральний цвинтар Семенівки, більше двадцяти могил розкурочили вандали. Валяли пам"ятники та розкидали надгробки, шукали на могилах металеві труби, вугольники, швелера , арматуру. Металом укріплюють пам"ятники та надгробки, щоб після зими не косились та не провалювались надгробки та пам"ятники.Здали в чормет до Здора. щоб було за шо пити самогон.
0 # Oleg 03.03.2016, 18:19
Хвеська,так це не дивує.Починають закінчуватись памятники Леніну,а бацилу вандалізму не так то просто викорінити,от вони перейшли на цвинтар поки зверху не спустять циркуляр валяти всі памятники тоталітарного режиму.Це ті що кричать що вони в бога вірять.День віруючі,а наніч вурдалаками стають.Правда що там дивуватись,правда,Мішель.
0 # Депутат протестант 03.03.2016, 18:42
Не трогайте цвинтара - це власність княгині (та що з Ольгою). Вона там головний розпорядник
0 # Хвеська 03.03.2016, 18:50
І ще мене дивує: чому пан Іщейкін не зробив візиту в Семенівську центральну районну лікарню, не зустрівся з колективом лікарні, не вислухав проблем працівників лікарні, про наболіле, про перспективи скорочення ліжко-місць, а за цим скороченням і скорочення персоналу. Чине царське це діло?. Чи може чуйне керівництво району боялося показати реальний стан справ в лікарні?
0 # Депутат протестант 03.03.2016, 19:06
Лікарня під патронатом Аграрної партії (туди зась!) а Іщейкін з БПП
0 # Хвеська 03.03.2016, 19:36
Цитую Депутат протестант:
Лікарня під патронатом Аграрної партії (туди зась!) а Іщейкін з БПП

І в яких партіях тіко не був главрвач. І в комуністичній, і в регіонах, і нашій україні, і в вашій україні, ів Аграрній партії а тепер залишилося написати заяву до Передерія хай прийме в партію УКРОП!
0 # мішель 03.03.2016, 20:34
В Укроп,тільки через детектор брехні ;-)
0 # Хвеська 04.03.2016, 08:05
Цитую мішель:
В Укроп,тільки через детектор брехні ;-)

І буде главрвач напару з Передерієм нові назви на вулицях Семенівки малювати. Передерій з кісточкою а главрвач з банкою фарби, вобше круто.
0 # Хвеська 03.03.2016, 19:27
Можна було показати пану Іщейкіну як протікає покрівля лікарні, як від води та грибка.руйнується технічний та третій поверх стаціонару.Пройтися по відділення лікарні і унюхати як пахне файно в терапевтичному відділенні. Зайти на харчоблок, та побачити чим годують хворих.А після візиту на харчоблок попросити Сергія Василовича раз на тиждень виділяти з десяток карасів на юшку для хворих.
0 # Хвеська 03.03.2016, 19:32
А ще пану Іщейкіну, як народному депутату, можна зробити депутатський запит в прокуратуру та управління нацполіції для того щоб пришвидшити розслідування по факту шахрайсва з цукром. Бо щось розслідується так, як мертве дихає. Може хоть після депутатського запиту розслідування зрушить із мертвої точки. Дивись повернуть гроші а можливо і цукор. Тоді життя дійсно буде солодке.
0 # Вічно молода подружка очільників 03.03.2016, 23:18
Федорине - горе, я як подивлюся, то через таких як ти, ніхто сюда більш не приїде. Чоловік вклав в район нормальні гроші, хоча б і державні, але підсуєтився і вклав, а його задовбували питаннями, які до нього не відносяться. БПП незрозуміло себе вело в данній ситуації, "нишпорка" позичав у сірка очі.Шото не то в "Датском королівстві".
0 # Хвеська 04.03.2016, 08:09
Потягнули пана Іщейкіна показати Біляківське водосховище і просили шоб вибив державних грошей для подальшого процвітання Сапсан-Семенівка. В нас дійсно така багата держава,що грошей немає куди дівати, тільки на розгон жаб в хорольських болотах. Злиденна медицина. освіта . культура, а ми за державний кошт будемо вирішувати забаганки дяді Сема.
0 # Хвеська 04.03.2016, 08:17
Неодноразово були мої коменталі про Семенівську центральну районну лікарню. Хворі їдуть лікуватися в Хорол,Глобино, Кременчук, Полтаву, за межі області. Немає в лікарні ні лікаря-ендоскопіста, лікаря-узі, лікаря-рентгенолога. Про гінеколога та лора взагалі краще змовчати. До кого можна звернутися . так це до ЦвяхВ.М., Панченко Т.А. та Дудник О.О.
0 # Влад 04.03.2016, 08:20
Валерій Євгенович уміє вішати локшину на вуха державним мужам .
0 # Злидня 04.03.2016, 10:13
Чого це?Судячи з усього - все по дєлу ;-)
0 # Хвеська 04.03.2016, 10:59
Цитую Влад:
Валерій Євгенович уміє вішати локшину на вуха державним мужам .

Там де державні гроші, то лізуть як мухи на гімно. Згадайте Семенівську молочну компанію. На скільки лямів нагріли державу на молоці. А тепер за рахунок держави зробимо щастя для Сапсан-Семенівка.
0 # Рибак 04.03.2016, 16:47
А яким чином нагріли і на скільки? Пиз..ть - не мішки ворочать! Все про ЦРЛ переживаєш. Туди йдуть тепер тільки найнужденніші, все рівно нічим не поможуть!
0 # Хвеська 04.03.2016, 18:21
Цитую рибак:
А яким чином нагріли і на скільки? Пиз..ть - не мішки ворочать! Все про ЦРЛ переживаєш. Туди йдуть тепер тільки найнужденніші, все рівно нічим не поможуть!

Валера! Не нервнічай! корови теляться так що молоко ще буде. І компанії також найдуться
0 # Хвеська 04.03.2016, 08:21
В коментарях давала прохання, і не тіки я, до Люби Вікторівни зробити правдивий репортаж про реальний стан Семенівської центральної районної лікарни.Але зась, команди не було. Легше поїхати в Заїченцях жаб по болоті поганяти ніж подивитися в яких умовах перебувають хворі в лікарні.
0 # Хвеська 04.03.2016, 08:26
А найбільший ідіотізм, котрий вчинив гларвач, так це розмістив в дитячому відділенні інфекційне відділення. З порушеням всіх санітарних норм, один сестринський пост на дитяче та інфікційне, просто жах. А недай Бог трапиться якась небезпечна інфекційна хвороба то буде горе не тільки для лікарні а і для всієї Семенівки.
0 # Злидня 04.03.2016, 10:12
На 23 фото в Оболоні, Горошинський, таке як, готовиться до броска. :lol: :lol:
0 # Хвеська 04.03.2016, 16:30
Цитую Злидня:
На 23 фото в Оболоні, Горошинський, таке як, готовиться до броска. :lol: :lol:

До якого броска. То йому посрать приспічило, а вийти боїться , так і терпить бідняжка.
0 # мішель 04.03.2016, 11:18
Нажаль про Семенівський ставок ніхто не піклується.А ВІН СКОРО ВЗАГАЛІ ВИСОХНЕ
0 # Хвеська 04.03.2016, 16:37
Цитую мішель:
Нажаль про Семенівський ставок ніхто не піклується.А ВІН СКОРО ВЗАГАЛІ ВИСОХНЕ

Про ставок в Семенівці окрема розмова. Кому він належить-чи Семенівській селишній раді, чи Веселоподолянській сільській, чи є власністю цукрового заводу. Чи є на нього хоть які небуть документи. ніхто не знає. Користуються кому не лінь: викидають сміття, електровудочками та сітками виловлюють рибу.
0 # Хвеська 04.03.2016, 16:39
Цитую мішель:
Нажаль про Семенівський ставок ніхто не піклується.А ВІН СКОРО ВЗАГАЛІ ВИСОХНЕ

А в теплу пору вода в ставку зеленого кольору та дуже приємного запаху. Розсадник болячок. Нікому цей ставок не потрібен. А ще в ставок впадає річка Крива рудка, вірніше те що від неї залишилося. По берегам сміття більше ніжна смітєзвалищі. І це сміття ніхто туди не приніс а викинули ті,що там рядом живуть. А мище в Европу хочемо.
0 # мішель 04.03.2016, 17:34
Отож пора цим питанням зайнятись 8)
0 # Кіна не буде 04.03.2016, 19:42
Цитую Хвеська:
Там де державні гроші, то лізуть як мухи на гімно. Згадайте Семенівську молочну компанію. На скільки лямів нагріли державу на молоці. А тепер за рахунок держави зробимо щастя для Сапсан-Семенівка.

Всякому місту — звичай і права,
Всяка тримає свій ум голова;
Всякому серцю — любов і тепло,
Всякеє горло свій смак віднайшло.
Я ж у полоні нав'язливих дум:
Лише одне непокоїть мій ум.
0 # Рибак 04.03.2016, 19:52
шо це було?!
0 # мішель 04.03.2016, 20:04
Шифрують :eek: :eek: :eek: Явно шось на дамбі задумали :-*
0 # Хвеська 05.03.2016, 01:27
Цитую мішель:
Шифрують :eek: :eek: :eek: Явно шось на дамбі задумали :-*

Як що задумали? Як побільше грошенят у держави хапонуть.
0 # мішель 05.03.2016, 09:23
А.... Ну то нормально....Менше олігархам дістанеться ;-)
0 # Хвеська 05.03.2016, 09:30
Цитую мішель:
А.... Ну то нормально....Менше олігархам дістанеться ;-)

багатий краде у багатого .парадокс.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка