4 вересня село Погребняки відсвяткувало Обжинки. На святкове дійство зійшлися не тільки місцеві жителі, а й гості із сусідніх Миронів і Дем’янівки. З вітальним словом виступив заступник керівника ПСП «Дружба» Олександр Михайлович Приходько. Розважали та вітали зі святом запрошені артисти гурт «Барви», дует «Сестри» та Яна Новохатько. Пригощали кашею та юшкою, проводили святкову лотерею, розносили коровай з цьогорічного урожаю.

Також зі святом обжинок вітала вчитель Погребняківської школи Вікторія Василівна Мироненко, подарувала свої музичні вітання та посприяла створенню піднесеної атмосфери свята. Пригощали всіх присутніх кашею та ухою, короваєм з цьогорічного врожаю, проводили святкову лотерею.

mt_gallery: Обжинки-2016. Погребняки

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # elpog 08.09.2016, 15:31
Оце в селі радість хоч повиходили з подвір.ів подивилися на своіх людей на дітей обговорили всі подіі в селі в краіні і пішли з великими враженнями про побачене свято
0 # София 09.09.2016, 08:48
а де Пипич Г.М.???я думала він теж буде на святі, на фото 44 зафікусвали його поплічника та однодумця з далекого 2005 року :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
0 # Robin Hood 09.09.2016, 09:44
А він жеж УКРОП, поїхав,мабуть,слухати настанови бєні коломойського...

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка