26 травня у навчальних закладах Семенівського району, як і по всій Україні, пролунав Останній дзвінок. До Семенівського НВК №1 імені М. М. Хорунжого завітали голова районної ради Віктор Юрченко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Лариса Гаркава, настоятель Всіхсвятської церкви, архімандрит Олексій, до Семенівського НВК №2 – перший заступник голови РДА Микола Недюха, керуючий справами районної ради Юрій Черевик, завідуюча районного методичного кабінету Галина Полупан.

Біляківська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_IAT9K6mduVQ.jpg26 травня в Біляківській школі відбулося традиційне свято Останнього дзвоника. Зі школою прощалися найстарші учні – 11-класники (класний керівник Галина Ярова). Це свято не тільки для учнів і вчителів, а й для усієї Біляківської громади. Цього року Останній дзвоник продзвенів для п’яти випускників. Шкільне подвір’я майоріло кольоровими кульками та яскравими квітами. Навіть небо змилувалося над усіма присутніми, подарувавши погожу днину. На свято завітали почесні гості: депутати районної ради Сергій Семигреєнко та Валерій Книш, заступник директора ПАФ «Україна» Антон Яркий, сільський голова Роман Мидловець, настоятель Свято-Покровської церкви Іван Сушінець. Усі гості висловили слова вітання. Директор школи нагородив кращих учнів школи похвальними листами, відзначив грамотами учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Представник ПАФ «Україна» на святі передав директору школи грошовий подарунок у розмірі п’яти тисяч гривень, депутати районної ради вручили футбольний м’яч та дарунки кожному випускнику, представники «Астарта-Київ» – спортивний інвентар та іграшки у пришкільний табір. Бриніли сльози на очах батьків та випускників, звучали душевні мелодії, лунали вірші. Свято закінчилося під звуки Гімну нашої держави та козацького маршу. Попереду ще ЗНО, випускний вечір та літні канікули, а потім школа знову буде скликати учнів та вчителів до свого порогу!

Горошинська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_DSC06681.jpg

Заїчинська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_gpcTfljwDK4.jpg26 травня у Заїчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, як і по всій Україні, пролунав останній дзвінок, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року і початок веселої літньої пори, а для випускників – відкрив дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. Зі школою попрощалися 11 випускників. Самим же випускникам не віриться, що вже покидають шкільний поріг. На урочистий захід до нашої школи з привітаннями завітав Заїчинський сільський голова Сергій Сирота. Директор школи Лідія Бартош традиційно підвела підсумки роботи в навчальному році. Окрасою святкового заходу стало виконання випускниками флеш-мобу та запускання повітряних кульок у небо з надією, власними мріями та побажаннями щастя і миру. Свята Останнього дзвоника немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності та наполегливої праці всіх мешканців шкільної країни. Дорогі випускники, дуже важливо зробити правильний вибір майбутньої професії, прислухайтесь до свого серця та поклику душі. Не бійтеся труднощів, усе у ваших руках. Бажаємо вам щасливої життєвої долі, Україна чекає ваших здобутків та перемог! Молодшим школярам бажаємо гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися до рідної школи. Усім учителям висловлюємо щиру вдячність за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям; батькам – за підтримку, розуміння та віру у власних дітей. Зичимо усім здоров’я, щастя, успіхів, добра і миру!

Із повагою педагогічний колектив Заїчинської школи

Криворудська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_kr_ruda.jpgОстанній дзвоник у Криворудській ЗОШ І-ІІІ ступенів... Свято радісне, хвилююче. На нього чекають школярі, бо далі – пора літніх канікул, а випускникам останній у житті дзвінок сповістить про початок нового самостійного життя. У Криворудській школі на свято останнього дзвоника з добрими побажаннями завітали гості Барвінок та Калинка, а з подарунками – гість, друг школи, соціальний партнер – директор ВП «Семенівська» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Петро Сліпаченко. Школі було подаровано акваріум на 400 літрів та набір іграшок для пришкільного табору. А випускники прощалися зі школою: кружляли у вихрі останнього вальсу, складали урочисту обіцянку випускника школи на колі дружби, із завмиранням серця слухали спів останнього у житті дзвоника та в супроводі батьків пішли на «дорогу у життя». Атмосфера свята була урочистою та по-домашньому теплою.

Оболонська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_DSC00081.jpgНезабутня пора прощання з рідною школою. Пролунав останній дзвоник для учнів Оболонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2017 року. Розділили з ними цю радісну і водночас хвилюючу подію начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Людмила Лопата, Оболонський сільський голова Сергій Гамбаль. Вони побажали учням школи цікавих канікул, а випускникам – успіхів у виборі майбутнього шляху.

Пузирівська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_DSC_0586.jpgПогожого травневого ранку зібралися учителі Пузирівської школи, учні та їхні батьки на свято Останнього дзвоника. Присутні на святкуванні сільський голова Юлія Жидок, голова фермерського господарства «Ярошенко» Володимир Ярошенко, заступник директора ТОВ «Агрофірма Дніпроагролан» Михайло Пилипенко вітали всіх із закінченням навчального року. В. М. Ярошенко, котрий фінансує доступ до Інтернету Пузирівської школи, завіз солодощі та декілька комплектів шахів для пришкільного оздоровчого табору, а з бюджету сільської ради виділено 2000 грн. на організацію змістовного відпочинку дітей, повноцінного їх харчування. ТОВ «Агрофірма Дніпроагролан» надало продукти, а також виділило автобус для підвезення дітей до с-ща Семенівка на святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Степанівська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_20170526_095232.jpgУ Степанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 26 травня пролунав останній дзвоник. Для випускників, а їх п’ятеро, він сповістив про початок їхнього самостійного дорослого життя. На святі були присутні гості: депутат районної ради Тетяна Тарапунець, сільський голова Олександр Іващенко, виконавчий директор ПП «Граніт-Агро» Василь Різник, головний бухгалтер ПП «Граніт-Агро» Юлія Голубенко. Гості привітали школярів та педагогів. Від ПП «Граніт-Агро» випускникам були вручені грошові подарунки, також вручено грамоту «За волю до перемоги» дитячій футбольній команді «Юність», яка брала участь у турнірі агрохолдингу «Арніка». Школярі отримали в подарунок футбольні м’ячі від земляка, відомого правозахисника, адвоката, Почесного громадянина Семенівщини О. В. Баганця. На святі було все: виступ першої вчительки, класного керівника, сльози прощання зі школою, радість від передчуття літніх канікул... І наостанок випускники випустили в небо кульки з побажаннями миру, добра та щастя.

Худоліївська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_IMG_0501.jpg 

Устимівська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_DSCF8400.jpg

Трубайцівська школа:

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_05_trubayci.jpgЯк і в багатьох школах, 26 травня в Трубайцівській ЗОШ І-ІІ ступенів Хорольського району відбулося свято Останнього дзвоника. На урочисту лінійку зібралися учні, вчителі, батьки, громадськість села, гості. Увесь загал свята оплесками зустрічав випускників, яких у цьому році троє, разом із своїм класним керівником Оксаною Рогозою. Зробивши почесний круг, вони виструнчилися на шкільних сходах. Ведучі свята Тетяна Кузуб та Світлана Лемешко оголосили про його початок. Ознаменував відкриття урочистостей Гімн України. Кращі учні школи Аня Ватуля та Максим Залозний поклали квіти до пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни. За традицією, шкільну громаду привітала директор школи Лариса Горева, яка побажала випускникам мирного неба над головою, обрати правильний шлях у житті, успішно здати державну підсумкову атестацію, реалізувати власні здібності, таланти, побудувати успішну долю, бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Зичила впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій. Подякувала вчителям за їхні знання, терпіння, любов до дітей. Також Лариса Василівна вручила Дипломи переможців кращим учням школи за призові місця у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і за успішне навчання. Трубайцівських школярів із святом останнього дзвоника теплими напутніми словами вітав сільський голова Сергій Ватуля, який побажав усім випускникам знайти свою життєву стежину та стати гідними громадянами нашої держави. До слів привітань приєднався голова правління СВК «Трубайцівський» Андрій Вітряк, який за доброю традицією вручив від сільськогосподарського кооперативу грошові винагороди в розмірі двісті гривень учням-відмінникам: четвертокласникам Анні Ватулі та Максиму Залозному, третьокласникам Анні Козидрі, Роману Фоменку та Віталію Чумаку. Також премійованими стали учасники команди «Ворд» за зайняте друге місце у районному конкурсі «Молодь обирає здоров’я». А ще Андрій Миколайович передав директору школи від ПСП «Дружба» та партії «Рідне Місто» канцелярське приладдя для проведення змістовних занять у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Дзвіночок». Святкові напутні слова звучали в адресу випускників від першокласників. Також були музичні дарунки та слова подяки від випускників школи вчителям і батькам за науку, за любов і щоденну турботу. За традицією, нинішні випускники пройшли під батьківськими вишитими рушниками на щасливу дорогу у доросле життя. Від імені батьків виступила Ольга Діденко. Наприкінці свята пролунав останній дзвоник, як завершення навчального року, а для дев’ятикласників – початок дорослого життя. Таке право надали дев’ятикласниці Ліні Діденко та першокласникові Владиславу Ватулі.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Друг Алины Кабаевой 31.05.2017, 08:26
Дальше все будет только хуже и хуже..... :lol:
0 # elpog 31.05.2017, 14:11
Гарні молоді а що далі яка доля у кожного чи збудеться задумане. гарного Вам усім та світлого.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка