b_385_225_16777215_00_images_news_2018_04_SAM_2675.JPG

Семенівська районна організація інвалідів СОІУ, вигравши черговий грантовий проект в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національним фондом підтримки демократії (США) здійснила поїздку до старовинного міста Львова та Самбіра по налагодженню взаємозв’язків та обміну досвіду з Львівською обласною асоціацією ВООІУ.

Учасниками поїздки були 3 члени Семенівської організації інвалідів СОІУ та О. М. Ромахненко представник Погребняківської сільської ради. До речі вона поїхала  в знак подяки від нашої організації за активну участь Погребняківської громади в підтримці проекту Бюджету участі «Проведення 5 ювілейного відкритого обласного інклюзивного фестивалю «Рогозів кут» c. Наріжжя, Семенівського району»

У роботі круглого столу взяли участь представники делегації Семенівки та Президії ради з 12 районних організацій області Львівської організації. У ході засідання був напрацьований алгоритм взаємодії громадських організацій по подальшій співпраці, обміну досвідом, візитами, налагодженню дружніх зв’язків між різними регіонами України.

Так як поїздка співпала в ці святкові великодні дні було проведено екскурсії по місту Львів. Слід визначити що була святкова, сонячна, тепла погода ніби божа благодать благословляє зустрічі таких організацій на добрі справи людей які так прагнуть миру та єдності по всій Україні, а також об’єднання людей в єдину дружну сім’ю.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка